• Кафедра психології, політології та соціокультурних технологій

Назаров Микола Сергійович – молодший науковий співробітник, керівник Центру досліджень регіональної безпеки СумДУ. Випускник Вишеградської школи політичного лідерства.

Сфера наукових інтересів: регіональна безпека, пострадянські трансформації, партійні системи на пострадянському просторі.

Автор більше 10 наукових публікацій, у т. ч. за кордоном.

Має досвід виконання науково-дослідних робіт на замовлення закордонних, державних та приватних установ. Співорганізатор та співвиконавець низки проектів, у т. ч за підтримки «Фонду Богдана Гаврилишина», Вищої школи управління та адміністрації в Ополє (Польща); Міжнародного форуму «YES» та ін.

 

Павленко Анна Володимирівна – асистент, заступник декана факультету ІФСК з виховної роботи.

Сфера наукових інтересів: дослідження механізмів трудової міграції, аспекти міграційних установок, інтелектуальна та навчальна міграція, методи збору та аналізу соціологічних даних, гендерні дослідження.

Авторка біля 10 наукових публікацій, у т. ч. за кордоном.

Має значний  досвід проведення соціологічних досліджень та проектної роботи, досвід грантової діяльності, в тому числі за підтримки Євросоюзу, DVV International та інших.

 

 

Хвостова Світлана Леонідівна – практичний психолог

Сфера наукових інтересів: соціально-педагогічні, психологічні дослідження в галузі індивідуальних особливостей особистості, арт-терапія, символ-драма, ґештальт-терапія.

Має досвід практичного психолога та досвід тренінгової роботи.

 

Борисова Ганна Валеріївна – асистент.

Сфера наукових досліджень:  формування батьківської компетентності, соціальна робота з сім’єю, дітьми і вагітними, особливості впровадження інклюзивної освіти в Україні та робота з дітьми з особливими потребами у навчанні

 

 

 

Чернякова Анна Анатоліївна – провідний фахівець Центру соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень

Сфера наукових інтересів: дослідження особливостей  копін-стратегій батьків у вихованні  підлітків, гендерні дослідження.

 

© 2016 Кафедра психології, політології та соціокультурних технологій

Login Form