Робочі програми дисциплін спеціальності "Соціальна робота"

Робоча програма дисципліни "Вступ до спеціальності «Соціальна робота» зі змістовним модулем  «Охорона праці» " (Купенко О.В.)

Робоча програма дисципліни "Громадянське суспільство та громадські рухи" (Світайло Н.Д.)

Робоча програма дисципліни "Зв'язки з громадськістю в соціальній  роботі" (Павленко В.П.)

Робоча програма дисципліни "Конфліктологія в соціальній роботі" (Панченко Ю.В.)

Робоча програма дисципліни "Соціологія" (Павленко Г.В.)

Робоча програма дисципліни "Методи та організація соціологічних досліджень " (Бушман І.О.)

Робоча програма дисципліни "Система організації соціальних служб" (Дементов В.О.)

Робоча програма дисципліни "Соціальна робота на підприємстві" (Опанасюк В.В.)

Робоча програма дисципліни "Загальна та соціальна педагогіка" (Купенко О.В.)

Робоча програма дисципліни "Соціальна психологія та основи кризових ситуацій зі змістовним модулем «Основи консультування»" (Павленко В.П.)

Робоча програма дисципліни "Психодіагностика та основи психологічного тренінгу" (Колісник Л.О.)

Робоча програма дисципліни "Загальна та вікова психологія" (Сахно П.І.)

Робоча програма дисципліни "Основи консультування" (Колісник Л.О.)

Робоча програма дисципліни "Медична психологія з основами наркології" (Іванова Т.В)

Робоча програма дисципліни "Основи гендерного аналізу" (Костенко А.М.)

Робоча програма дисципліни "Корпоративна культура та тімбілдинг " (Світайло Н.Д..)

Робоча програма дисципліни "Політологія" (Король С.М.)