• Кафедра психології, політології та соціокультурних технологій

Майбутні менеджери культури знайомилися з перспективами кластерної форми організації туризму на Сумщині

Студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» взяли участь у форумі «Туристичний кластер Сумщини – перспективи створення та онлайн просування», який відбувся 9 листопада у Конгрес-центрі Сумського державного університету. Захід зібрав бізнесменів, представників влади, громадськості, ЗМІ для того, щоб спільними зусиллями узгодити план дій із формування туристичного кластеру Сумщини та просування продуктів і послуг.

Конференція "Соціальна підтримка сім'ї та дитини у соціокультурному просторі громади"

Представниці  кафедри ППСТ 15 листопада 2017 року прийняли участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції "Соціальна підтримка сім'ї та дитини у соціокультурному просторі громади" за підтримки Міністерства освіти і науки України, Сумської обласної державної адміністрації, громадської організації "Калинове гроно", Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка та Сумьского обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Викладачі кафедри взяли участь у воркшопі програми  «U-LEAD з Європою»

Доценти кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Олена Купенко та Андріана Костенко 6-7 листопада взяли участь у воркшопі для громадських організацій за підтримки програми  «U-LEAD з Європою», який проходив у Полтаві. Міжнародна програма спрямована на підтримку реформи децентралізації на регіональному і місцевому рівнях та розвиток громадв Україні.В ході воркшопу учасники з Києва, Чернігова, Сум та Полтави опрацювали інструменти розвитку комунікації в ОТГ, обмінялися досвідом роботи в ОТГ, обговорили можливості співпраці з   програмою  «U-LEAD з Європою».

Студенти факультету ІФСК втретє за п’ять останніх років стали переможцями «Золотого інтегралу»!

Протягом двох днів – 8 та 9 листопада – Сумський державний університет перебував в «емоційній лихоманці». Причина тому – традиційний конкурс талантів для першокурсників «Золотий інтеграл». «Хто не був частиною «Інтегралу», той не навчався в СумДУ» – цей вислів давно вже став крилатим.

Викладач кафедри взяла участь у круглому столі на Національному Телебаченні Словені

02-04 листопаду у м. Целє (Словенія) відбулася міжнародна конференція «Religion: factor on intercultural dialogue» (http://www.teof.uni-lj.si/mednarodna-znanstvena-konferenca-religija-dejavnik-medkulturnega-dialoga), присвячена діалогу та місці релігії у сучасному суспільстві, яка проводилися на базі теологічного факультету Люблянського університету (University of Ljubljan, (http://www.teof.uni-lj.si/).  

В полі уваги – європейська якість освітніх програм для дорослих

Маючи численні практики проведення різноманітних освітніх заходів для аудиторії дорослих, викладачі кафедри політології, психології та соціокультурних технологій приділяють неабияку увагу якості змісту та методів їх проведення, регулярно працюючи над підвищенням власної кваліфікації.

Тренінг по репродуктивному здоров'ю від СБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ"

Вже не перший рік СБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" співпрацює з навчальними закладами. До студентів спеціальності психологіія 1 курсу СумДу з просвітницькою метою завітала психолог організації Юлія Лесик. Говорили про репродуктивне здоров’я, про відповідальність за власне здоров’я та здоров’я партнера, про ІПСШ та ВІЛ, планування вагітності та контрацепцію. Свідомо замислитися про безпеку, не нехтувати простими правилами у статевих стосунках - це те що допоможе залишитися здоровими.

Викладач кафедри взяла участь у Круглому столі «Запровадження програм підготовки докторів філософії з соціальної роботи»

25 жовтня 2017 р. доцент кафедри О.В.Купенко взяла участь у другому «круглому столі», присвяченому перспективам впровадження програм підготовки докторів філософії (PhD) з соціальної роботи. Основним предметом обговорення був зміст паспорту наукової спеціальності «Соціальна робота». Цей документ є визначальним для тих, хто вже розпочав працювати над дисертацією, а також для тих, хто таку перспективу для себе лише планує. Результатом роботи «круглого столу» стали пропозиції, які будуть надіслані в Міністерство освіти і науки України. Плідну дискусія за участі провідних університетів України, що здійснюють підготовку за спеціальністю «Соціальна робота», була організована науковцями Академії праці, соціальних відносин і туризму відбувся (м. Київ).

Вітаємо з успішним захистом дисертації!

11 жовтня на засіданні Атестаційної колегії МОН було прийнято позитивне рішення щодо присудження наукового ступеня кандидата політичних наук керівнику Центру досліджень регіональної безпеки СумДУ Миколі Назарову. Дисертація була захищена у спецраді на базі Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. Тема роботи – «Формування пострадянських партійних систем з домінуючою партією: українська специфіка». Професорсько-викладацький склад кафедри вітає Миколу Сергійовича з цією знаковою подією! Бажаємо науковцю нових наукових здобутків та реалізації творчих задумів!

Майбутні менеджери культури досліджували парковий простір

 Студенти другого курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» протягом першого модуля провели низку заходів, спрямованих на дослідження паркового простору міста Суми.Перша серія заходів планувалася як знайомство з соціальною та культурною інфраструктурою міських парків у польових умовах, проведення гендерного мапування паркового простору міського парку культури та відпочину ім. І. М. Кожедуба, аналіз ресурсів для оптимізації системи управління останнім.

СТУДЕНТИ-МЕНЕДЖЕРИ СумДУ ВІДКРИЛИ ВИСТАВКУ,  ПРИСВЯЧЕНУ  КАЗИМИРУ МАЛЕВИЧУ

У галереї мистецтв «Академічна»  Сумського державного університету відкрилася незвичайна виставка «Шляхи творчості». Саме таку назву мала легендарна виставка у Конотопському краєзнавчому музеї 1991 року, яка започаткувала низку показів у Білопіллі, Сумах, Києві та Гданську, присвячених всесвітньовідомому художнику Казимиру Малевичу.

Студентки кафедри представили власне бачення європейської безпеки

20 жовтня на базі факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся ІІ Всеукраїнський молодіжний форум «Безпечна і стабільна Європа: погляд молоді». Участь у науковому зібранні взяли як студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України, так і досвідчені науковці, аналітики і дипломати.

Викладач кфедри ППСТ пройшла навчання у Німеччині

9-13 жовтня викладач СумДУ Юлія Савельєва взяла участь у програмі «Втілення політики гендерної рівності у практику» в межах інформаційної поїздки української делегації до Берліну. Програма, організована партнером СумДУ – Представництвом фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, переслідувала на меті ознайомлення із досвідом Німеччини у забезпеченні рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Фахівчиня кафедри ППСТ взяла участь у семінарі "Психосоматика: стани, переживання, управління"

З 14 по 17 жовтня у Києві в Інституті психології ім. Г.С. Костюка НАПН України проходив тренінг-семінар по  темі: "Психосоматика: стани, переживання, управління". Його відвідала і представниця кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету Борисова Анна Валеріївна в рамках підвищення кваліфікації.

Студенти-психологи привітали всіх з Днем психічного здоров'я

У середу студенти групи ПЛ-71 та ПЛ-61 провели захід, приурочений до Всесвітнього дня психічного здоров’я, який відзначається десятого жовтня. Головною метою було донести до людей актуальність проблеми психічного благополуччя , підняти їх обізнаність у даному питанні та створити затишну і довірливу атмосферу.

Студенти кафедри відвідали лекцію Ірини Стегній, керівниці громадської мережі Опора у м. Суми

9 жовтня 2017 р. В Сумському державному універститеті на кафедрі психології, політології та соціокультурних технологій Ірина СТЕГНІЙ, керівниця громадської мережі Опора у м. Суми провела лекцію для студентів спеціальностей "соціальна робот", та "менеджмент соціокультурної діяльності" за темою "Робота народного депутата в парламенті, комітеті та «у полі» та Інструменти парламентського моніторингу". 

Page 1 of 3

© 2016 Кафедра психології, політології та соціокультурних технологій

Login Form