Кафедра психології, політології та соціокультурних технологій є загальноуніверситетською кафедрою, що забезпечує викладання дисциплін психологічного, соціологічного, політологічного та культурологічного напрямів студентам усіх факультетів та спеціальностей СумДУ і водночас – випусковою, здійснюючи підготовку бакалаврів за трьома спеціальностями:

«Менеджмент соціокультурної діяльності»

«Психологія»

«Соціальна робота»

Підготовка бакалаврів здійснюється на принципах дуальної освіти з розширеним блоком практико-орієнтованих дисциплін та перспективами успішного працевлаштування.

При кафедрі працює декілька центрів та лабораторій науково-аналітичного та соціального спрямування, які є базою практики для студентів, забезпечуючи високий рівень підготовки фахівців, набуття ними практичних навичок та можливість включення у проектну діяльність, що забезпечує можливість навчатись на прикладах кращих практик та історій успіху.

Завідувач кафедри - Світайло Ніна Дмитрівна, кандидат філософських наук, доцент, член Науково-методичної комісії МОН України за напрямом "Менеджмент соціокультурної діяльності", керівник Координаційного центру гуманітарної політики.

Kонтакти:

40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2. Корпус «Н», ауд. 312