Тренінг "Інновації в адвокації прав ВПО в Сумській області"

23-24 липня відбувся перший тренінг у Сумах в рамках «Програми по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «ГОЛОС ЖІНКИ МАЄ СИЛУ». Проект реалізується за фінансової підтримки «Institut für Auslandsbeziehungen»), виконується Громадською організацією «Фундація прав людини» спільно з ГО «Інтелект Сумщини». В перший день розглядалися проблеми ВПО, визначалися категорії адвокцій, основи захисту прав ВПО, судовий захист та використання ефективних методів адвокації. Працювали в групах над етапами розробки конкретних адвокаційних кампаній та складанням судових позовів. Учасники самі пропонували справи, які їм цікаві та з якими вони стикались - проблеми зі встановлення факту народження дитини чи смерті члена сім'ї, не виплачується соціальна допомога чи пенсія та інше.

Представники кафедри ППСТ долучилися до патронажного виховання дітей в складних життєвих обставинах

Сумський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді  разом із ГО "Центр громадських ініціатив "Інтелект Сумщини" вперше на Сумщині провів соціальний стартап, де презентували нововведення – патронат дітей

Розпочато проект з підвищення рівня самоорганізації населення Сумської області

5 січня на засіданні конкурсної комісії з розгляду проектів при Сумській обласній державній адміністрації, розроблених інститутами громадянського суспільства, було ухвалено рішення про надання фінансування у розмірі 36 000 гривень ГО “Центр громадських ініціатив “Інтелект Сумщини”.

У СумДУ громадські активісти навчалися протидіяти корупції

4 травня у Сумському державному університеті відбувся тренінг "Інструменти протидії корупції в діяльності комунальних підприємств, установ та організацій", організований ГО "Інтелект Сумщини",  кафедрою філософії, політології та інноваційних соціальних технологій СумДУ у партнерстві з Представництвом фонду імені Фрідріха Еберта в Україні.