Здобуваємо тренерський досвід на базі університету третього віку

18 квітня 2024
18 квітня Катерина Завадська, здобувачка освітньої програми «Соціальна робота» СумДУ, провела перше заняття тренінгового курсу «Говори. Слухай. Відповідай» на факультеті психологічної підтримки університету третього віку Сумського міського територіального центру «Берегиня».

Рух "Бджоли - за мед, а психологи і медики - за транс" набирає оберти: майстер-клас доцента кафедри ППСТ С.О. Ніколаєнка

17 квітня 2024
17 квітня у «Конгрес-центрі» відбувся третій майстер-клас «Практичне введення в трансову роботу», який провів доцент кафедри ППСТ С.О. Ніколаєнко.

Гра як спосіб розповісти про важливе: профорієнтаційний захід від здобувачів ОП "Соціальна робота"

16 квітня 2024
16 квітня здобувачі освітньої програми «Соціальна робота» провели цікавий і корисний захід «Від мрій до дій» з метою популяризації соціальної роботи серед майбутніх абітурієнтів та студентів.

Гостове заняття для магістрантів ОП "Організаційна психологія" відбулося на кафедрі ППСТ

16 квітня 2024
16 квітня відбулося гостьове заняття здобувачів освітньої програми "Організаційна психологія" другого (магістерського) рівня вищої освіти з фахівцем з персоналу Німецького товариства Міжнародного Співробітництва (GIZ) Юлією Пронь.

25.04 студенти факультету ІФСК групи СР-51 на базі СОЗ «Універ» організували розважальну програму для вихованців сумського дитячого будинку імені А. С. Супруна. В розважальну програму входили квест «соціальна блуканина» та тренінг з використанням ігор на прояв креативності. Студенти радісно зустріли своїх гостей, запросили до імпровізованого кола де надалі краще познайомились та провели тренінг з цікавими питаннями, іграми, завданнями які об'єднали всих разом.

Далі,  відповідно програми, розпочався старт квесту, в ньому брали участь дві команди організовані за ініціативи самих учасників, маючи певні вказівки які студенти підготували заздалегідь з цікавістю виконували покрокові завдання. Загалом звідусіль лунав дитячий сміх, відчувався дух суперництва і бажання бути переможцем квесту. Після завершення такого насиченого пригодами дня організатори визначили команду-переможця, вручили грамоти за 1 та 2 місце і пригостили всих дітей запашною картоплею, яку запекли на вогнищі в фользі та звареними сосисками,  також доповненням такої смачної вечері були свіжі овочі та гарячий чай з цукерками і печивом.

Важливо відзначити що кошти для проведення такого заходу студенти заробили за рахунок здачі макулатури, яку зібрали й здали напередодні. Гості висловили щиру подяку студентам, побажали гарного завершення навчального року та наснаги в подальшій навчальній діяльності. Студенти в свою чергу висловили подяку присутнім викладачам, що допомагали та підтримували протягом всього заходу а саме: Купенко Олені Володимирівні, Королю Сергію Миколайовичу та Лебідю Андрію Євгенійовичу.

Ліза Шестопал,

студентка гр. СР-61