Артем Бондарєв, викладач-стажист кафедри ППСТ, прийняв участь у тренінгу з інтерактивної методики викладання курсу громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики»

28 березня 2024
Аспірант освітньої програми "Філософія", викладач-стажист кафедри ППСТ Артем Бондарєв взяв участь у тренінгу з інтерактивної методики викладання курсу громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики».

Майбутні психологи опановують основи правопорядоку

27 березня 2024
В рамках дисципліни "Юридична психологія та основи психологічної експертизи", здобувачі ОП "Психологія" не відходять від принципу практикоорієнтованості.

Викладач-стажист кафедри ППСТ Бондарєв Артем став модератором Другого Форум-театру "Твій вибір".

27 березня 2024
Протягом двох днів учасники через сценічну виставу розглядали соціальну проблему, а кожен персонаж гри виконує певну соціальну роль.

Викладачка кафедри ППСТ взяла участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації

25 березня 2024
Викладачка кафедри Психології, політології та соціокультурних технологій Парасковія Сахно взяла участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації   (вебінарі) наукових, науково-педагогічних працівників ЗВО на тему: «ОСВІТА ДОРОСЛИХ: ДОСВІД КРАЇН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНИ».

Студенти кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ в якості волонтерів долучилися до реалізації проекту «Дитячі свята у дворах сумських багатоповерхівок». Проект виконує ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини»» за підтримки Сумської міської ради за підсумками конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю. Три пори року, 6 тематик подій, 7 дворів, 21 захід, від 5 до 30 учасників заходів в кожному дворі. Така статистика першого півріччя реалізації проекту. За цими цифрами велика кількість різноманітних видів діяльності: квести, руханки, ігри та змагання, висаджування квітів, творчі майстерні.

36686767 846212588913079 2410218295123771392 n

Багатьом полюбилася велика тантамареска-розмальовка – космонавт – придумана студенткою спеціальності «Соціальна робота» Інною Кравченко. Майбутні соціальні працівники спеціалізувалися на великих колах хороводів і музичних руханках. Студенти-психологи розробили модель командних квестів, які об’єднали в спільній діяльності дітей різних вікових груп. Кожен із заходів планувався так, щоб сприяти розвитку дружніх стосунків у дворах, а також містив в собі елементи екологічного виховання. Було весело. Люди приходили із сусідніх дворів: «А давайте і у нас посвяткуємо». Тому плануємо продовжити започатковані форми роботи у вересні.