Гостьова лекція на тему "Психологічне консультування клієнтів різних соціальних категорій" для здобувачів ОП 053 "Психологія"

25 квітня 2024
25 квітня для здобувачів групи ПЛ-11 спеціальності 053 Психологія, в рамках вивчення освітнього компоненту «Психологічне консультування», Аллою Вікторівною Вознюк, доктором психологічних наук, професором, професором кафедри психології кафедри психології, політології та соціокультурних технологій, організовано та проведено гостьову лекцію на тему «Психологічне консультування клієнтів різних соціальних категорій».

Молодіжний табір з міжетнічної толерантності «Місто рівних» приймав гостей першого табірного дня

21 квітня 2024
21 квітня в Сумському державному університеті стартував перший день молодіжного табору «Місто рівних», який має на меті ознайомити учнівську та студентську молодь з поняттям міжетнічної толерантності, популяризувати цінності культурного різноманіття та взаємоповаги, принципи рівності, свободи, відкритості, толерантності.

День відкритих дверей СумДУ у форматі «швидких побачень» за участі викладачів, співробітників та здобувачів кафедри ППСТ

20 квітня 2024
20 квітня в СумДУ відбувся День відкритих дверей. Захід передбачав незвичний формат – абітурієнти знайомилися зі спеціальностями в формі «швидких побачень».

Здобуваємо тренерський досвід на базі університету третього віку

18 квітня 2024
18 квітня Катерина Завадська, здобувачка освітньої програми «Соціальна робота» СумДУ, провела перше заняття тренінгового курсу «Говори. Слухай. Відповідай» на факультеті психологічної підтримки університету третього віку Сумського міського територіального центру «Берегиня».

20-23 листопада керівник Центру досліджень регіональної безпеки, старший викладач кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Микола Назаров у складі української делегації відвідав Штаб-квартиру НАТО та Центральний штаб об’єднаних збройних сил НАТО в Європі (SHAPE). Візит став можливим завдяки дворічній успішній роботі Центру, його грантовим проектам, у тому числі за співпраці з НАТО.

Під час візиту відбулася серія зустрічей керівників підрозділів, військових НАТО, а також дипломатичного корпусу з українською делегацією, обмін досвідом щодо перспектив співпраці України і НАТО, а також презентації вже реалізованих проектів в Україні. Микола Назаров розповів про ідею створення Центру досліджень регіональної безпеки, реалізовані ним проекти та подальші пропозиції грантової співпраці Центру з НАТО. На думку представників Альянсу, ці пропозиції заслуговують уваги та мають високі шанси отримати фінансову підтримку на 2019 рік.

Грантова співпраця Центру досліджень регіональної безпеки з НАТО триває з січня 2016 року. За цей час Центр розбудував мережу експертів у Сумській області, налагодив співпрацю з українськими дослідними центрами та активно проявляє себе у міжнародній співпраці. Окрім цього, Центр є основним виконавцем у Сумській області всеукраїнської програми із вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017- 2020 роки.