День відкритих дверей СумДУ у форматі «швидких побачень» за участі викладачів, співробітників та здобувачів кафедри ППСТ

20 квітня 2024
20 квітня в СумДУ відбувся День відкритих дверей. Захід передбачав незвичний формат – абітурієнти знайомилися зі спеціальностями в формі «швидких побачень».

Здобуваємо тренерський досвід на базі університету третього віку

18 квітня 2024
18 квітня Катерина Завадська, здобувачка освітньої програми «Соціальна робота» СумДУ, провела перше заняття тренінгового курсу «Говори. Слухай. Відповідай» на факультеті психологічної підтримки університету третього віку Сумського міського територіального центру «Берегиня».

Рух "Бджоли - за мед, а психологи і медики - за транс" набирає оберти: майстер-клас доцента кафедри ППСТ С.О. Ніколаєнка

17 квітня 2024
17 квітня у «Конгрес-центрі» відбувся третій майстер-клас «Практичне введення в трансову роботу», який провів доцент кафедри ППСТ С.О. Ніколаєнко.

Гра як спосіб розповісти про важливе: профорієнтаційний захід від здобувачів ОП "Соціальна робота"

16 квітня 2024
16 квітня здобувачі освітньої програми «Соціальна робота» провели цікавий і корисний захід «Від мрій до дій» з метою популяризації соціальної роботи серед майбутніх абітурієнтів та студентів.

Мистецтво долає будь-які бар’єри та сприяє миротворчості. 14-15 травня в Сумському державному університеті відбудеться тренінг з арт-терапії. Тренерами виступатимуть фахівці кафедри - Анна Чернякова, керівник сумського осередку ВГО "Арт-терапевтична асоціація" та Наталія Коляда, практичний психолог, кандидат психологічних наук.

Арт-терапія – зцілення мистецтвом. Пропонуємо долучитися до участі у тренінгу «Мистецтво заради миру», під час якого ви зможете ознайомитися та відпрацювати практично арт-терапевтичні техніки та методики, спрямовані на послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві; створення простору для рівноноправної участі жінок з усієї України (у тому числі з непідконтрольних територій) у вирішенні питань, пов’язаних з побудовою миру; вирішення гострих соціальних проблем засобами арт-терапії.

Вам будуть запропоновані практичні вправи для усвідомлення ставлення і готовності до змін і розвитку.
Для участі у тренінгу запрошуємо: ВПО, психологів, громадських діячів та організації, що працюють з ВПО, студентську молодь та всіх, кого цікавить тема миротворчості.
Дводенний тренінг відбудеться 14 -15 травня з 10:00 по 18:30 у СумДУ (м. Суми, вул. Р-Корсакова, 2, Н-корпус, ауд. Н-316).
Участь безкоштовна, проте за попередньою реєстрацією - необхідно надіслати заповнену анкету учасника на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Долучайтесь! Кількість місць обмежена!
Навчання відбудеться в рамках Програми по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «ГОЛОС ЖІНКИ МАЄ СИЛУ» за фінансової підтримки «Institut für Auslandsbeziehungen».
#ГолосЖінкиМаєСилу #WomenVoicesCount #ФундаціяПравЛюдини