Гостьова лекція на тему "Психологічне консультування клієнтів різних соціальних категорій" для здобувачів ОП 053 "Психологія"

25 квітня 2024
25 квітня для здобувачів групи ПЛ-11 спеціальності 053 Психологія, в рамках вивчення освітнього компоненту «Психологічне консультування», Аллою Вікторівною Вознюк, доктором психологічних наук, професором, професором кафедри психології кафедри психології, політології та соціокультурних технологій, організовано та проведено гостьову лекцію на тему «Психологічне консультування клієнтів різних соціальних категорій».

Молодіжний табір з міжетнічної толерантності «Місто рівних» приймав гостей першого табірного дня

21 квітня 2024
21 квітня в Сумському державному університеті стартував перший день молодіжного табору «Місто рівних», який має на меті ознайомити учнівську та студентську молодь з поняттям міжетнічної толерантності, популяризувати цінності культурного різноманіття та взаємоповаги, принципи рівності, свободи, відкритості, толерантності.

День відкритих дверей СумДУ у форматі «швидких побачень» за участі викладачів, співробітників та здобувачів кафедри ППСТ

20 квітня 2024
20 квітня в СумДУ відбувся День відкритих дверей. Захід передбачав незвичний формат – абітурієнти знайомилися зі спеціальностями в формі «швидких побачень».

Здобуваємо тренерський досвід на базі університету третього віку

18 квітня 2024
18 квітня Катерина Завадська, здобувачка освітньої програми «Соціальна робота» СумДУ, провела перше заняття тренінгового курсу «Говори. Слухай. Відповідай» на факультеті психологічної підтримки університету третього віку Сумського міського територіального центру «Берегиня».

11 вересня в Сумському державному університету пройшов воркшоп «Україна – НАТО: партнерство заради миру». Студенти спеціальностей «Соціальна робота» та «Менеджмент соціокультурної діяльності» «Переклад» послухали лекцію фахівця у галузі міжнародної безпекової політики, директора Інституту зовнішньополітичних досліджень Григорія Перепелиці на тему «Ключові задачі НАТО, цінності та принципи роботи в Україні. Також студенти поспілкувалися із  Першим секретарем Посольства Великої Британії в Україні паном Джеймсом Рьод-Муром та експертами проєкту.

Під час симуляційної гри «Протидія пропагандистським інформаційним атакам проти співпраці Україна-НАТО на прикладі повідомлень регіональних ЗМІ як компонент кібербезпеки» присутні вчилися розрізняти дезінформацію. У межах гри студенти спробували себе в ролі аналітиків, підготувавши матеріали для протидії інформатакам проти співпраці України з НАТО, а ще змогли зрозуміти природу міфів гібридної війни та навчитися розрізняти їх за повідомленнями в ЗМІ і соцмережах.

index

Захід організований співробітниками кафедри та Центру досліджень регіональної безпеки при підтримці Посольства Великої Британії в Україні.

index1