Артем Бондарєв, викладач-стажист кафедри ППСТ, прийняв участь у тренінгу з інтерактивної методики викладання курсу громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики»

28 березня 2024
Аспірант освітньої програми "Філософія", викладач-стажист кафедри ППСТ Артем Бондарєв взяв участь у тренінгу з інтерактивної методики викладання курсу громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики».

Майбутні психологи опановують основи правопорядоку

27 березня 2024
В рамках дисципліни "Юридична психологія та основи психологічної експертизи", здобувачі ОП "Психологія" не відходять від принципу практикоорієнтованості.

Викладач-стажист кафедри ППСТ Бондарєв Артем став модератором Другого Форум-театру "Твій вибір".

27 березня 2024
Протягом двох днів учасники через сценічну виставу розглядали соціальну проблему, а кожен персонаж гри виконує певну соціальну роль.

Викладачка кафедри ППСТ взяла участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації

25 березня 2024
Викладачка кафедри Психології, політології та соціокультурних технологій Парасковія Сахно взяла участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації   (вебінарі) наукових, науково-педагогічних працівників ЗВО на тему: «ОСВІТА ДОРОСЛИХ: ДОСВІД КРАЇН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНИ».

Чернякова Анна Анатоліївна – практичний психолог, асистент кафедри ППСТ.

Сфера наукових інтересів: дослідження особливостей  копінг-поведінки батьків у вихованні  підлітків, метод арттерапії у роботі з різними категоріями клієнтів.

Має значний  досвід психологічного консультування дітей та дорослих, тренерської діяльності та  проектної роботи.

Тел. (0542) 68-78-97

кімната Н-311

ОСВІТА ТА КАР’ЄРА

З вересня 2017 р. - по цей час - провідний фахівець проблемної лабораторії ЦСГАРД СумДУ, асистент кафедри ППСТ

2016  – 2017 р.р. - заступник директора з виховної роботи ЗОШ №15

з  1.10.2016  р. - по цей час - навчання в аспірантурі КНПУ ім.М.П.Драгоманова за спеціальністю - вікова та педагогічна психологія.

2013 р. - Перемога у міському конкурсі молодих фахівців психологічної служби "Психологічний дебют" (Імісце)

2010 – 2017 р.р. - ЗОШ №15, м. Суми. Практичний психолог. Учитель англійської мови

2002–2007 р.р. - Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, факультет – соціально-гуманітарний, спеціальність – практична психологія та англійська мова. Диплом з відзнакою.

СТАЖУВАННЯ, ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

6-14. 12. 2005 р., м. Суми - Семінар з підготовки обласних педагогів-тренерів Програми «Сприяння просвітницькій роботі «Рівний-рівному» (Академія педагогічних наук України, Програма розвитку ООН). Свідоцтво.

23.11 2010 р., м. Суми - Навчальний семінар - тренінг з питань гендерної освіти  на базі КУ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Сертифікат учасника.

24-25. 02 . 2012 р. , м. Київ - ІІ Всеукраїнський батьківський форум " Сім’я в контексті сучасних тенденцій". Матеріали конференції, сертифікат.

Лютий 2013 р., м. Суми  - Тренінг "Рационально - интуитивная терапия. Базовые методы консультирования", тренер : Милютина Е.Л. , кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології розвитку Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Сертифікат

16.09 - 11.10.2013р., м. Суми - Навчання на факультеті підвищення кваліфікації Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Свідоцтво НВВ №021254. Проходження позачергової атестації, з подальшим присвоєнням ІІ кваліфікаційної категорії.

Вересень 2013р. , м. Суми - Тренінг "Песочная психотерапия" , тренер : Милютина Е.Л. , кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології розвитку Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Сертифікат.

16.02 - 18.02.2015р., м. Суми - Навчальний семінар - тренінг у рамках впровадження Школи розв’язання конфліктів. Свідоцтво.

25.02.2015 р., м. Суми - Міський  Психологічний марафон "Психолог і Я". Сертифікат № 1517.

Червень 2017 р.  -  участь у Школі-тренінгу «Техніки розвитку бізнес  активності у місцевих громадах для лідерів громадських організацій», в рамках Менторської інноваційної програми, що спрямована на роботу з ВПО «e-Solutions».

НАУКОВІ ПРАЦІ

2006 р. - Наукова стаття "До проблеми психічної саморегуляції особистості".  Учасник І Міжнародної науково - практичної конференції для студентів та аспірантів.

2011 р. - Стаття у методичному педагогічному альманасі з питань виховання  "15 років з "Ростком" Психологічна служба в інноваційному виховному просторі"

2014 р.  - Наукова стаття " Робота психологічної служби в інноваційному освітньому просторі". Учасник обласної науково - практичної конференції «ОБДАРОВАНА МОЛОДЬ - УСПІШНА ДЕРЖАВА»

2017 р. - Наукова стаття  «Особливості батьківської копінг – поведінки у вихованні дітей». Збірник наукових статей, кафедра психології КНПУ ім М. П. Драгоманова