• Кафедра психології, політології та соціокультурних технологій

Грамоти від міського голови

Напередодні новорічних свят Інна Кравченко, Ліза Стрельченко, Карина Глущенок та Юля Якущенок отримали грамоти міського голови. Нагодую для цього стало волонтерство наших студенток спеціальності «Соціальна робота» під час перших секторальних стратегічних сесій по основним напрямам в рамках розроблення стратегії міста Суми до 2027 року. Сподіваємось, що тим більш цікаво буде нашим студентам долучитися у найближчому майбутньому до реалізації стратегії.

На кафедрі відбулася тематична гра брейн-ринг

12 грудня в Літературній вітальні СумДУ відбувся тематичний брейн-ринг, присвячений питанням безпеки та євроінтеграційним устремлінням України на шляху до членства в ЄС та НАТО. В інтелектуальній грі взяли участь студенти спеціальностей "Менеджмент соціокультурних технологій", "Соціальна робота" та "Психологія" кафедри психології, політології та соціокультурних технологій. Захід було проведено за підтримки Центру досліджень регіональної безпеки СумДУ та кафедри ППСТ.  

Курсова робота дозволяє не лише провести дослідження, але й запровадити системні зміни в сумських школах
 
Приємно, коли треніги - це вже не просто робота, але набагато більше.... Це можлвість бути причетною до позитивних змін, розширення кола партнерів, зарядитися енергією і гарним настроєм, а ще попрацювати викладачу спільно із студентами. 12 грудня у Сумському державному університеті відбувся тренінг для соціальних педагогів та психологів міста на тему «Успішна комунікація як засіб профілактики насильства в дитячому середовищі».

Студенти II курсу спеціальності «Соціальна робота» відвідали концерн «NICMAS»

7 грудня студенти першого та другого курсу спеціальності «Соціальна робота» відвідали концерн «NICMAS»: – багатопрофільну компанію, яка об’єднує та координує виробничі процеси цілого ряду підприємств України, Білорусі та Росії і є лідером українського компресорного та енергетичного машинобудування та експортує продукцію в 47 країн світу.

Студенти спеціальностей «Менеджмент соціокультурної діяльності» та «Соціальна робота» долучилися до проведення заходу до Міжнародного дня людей з інвалідністю

 4 грудня 2018 року на базі Конгрес-центру СумДУ Інклюзивно-ресурсним центром №1 Сумської міської ради було організовано захід «Студія творчості «Ми-разом!» для дітей з інвалідністю, їх батьків та друзів. Студенти ІІ курсу спеціальностей МСКД та СР також були активними організаторами свята та проявили себе у якості ведучих (Луцик Нікіта та Павленко Альона), вправних майстрів боді-арту (Буйвол Анна, Зимогляд Альона та Власихіна Анастасія), а також надійних помічників працівників Центру.

Викладач кафедри Микола Назаров взяв участь у Міжнародному форумі з безпеки у Відні

27-30 листопада старший викладач кафедри психології, політології та соціокультурних технологій, керівник Центру досліджень регіональної безпеки Микола Назаров взяв участь у Міжнародному форумі з безпеки та транскордонної співпраці в Дунайському регіоні. У науковому заході взяли участь більше 20 експертів у сфері регіональної безпеки з 15 країн світу.

Науковці кафедри взяли участь у круглому столі за підсумками проекту “Голос жінки має силу”

29 листопада відбувся Підсумковий регіональний круглий стіл та прес-конференція за проектом «Програма по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «ГОЛОС ЖІНКИ МАЄ СИЛУ». Проект на Сумщині реалізовувався ГО "Інтелект Сумщини" у співпраці з Сумськмим державним університетом. Керівником проекту виступила Ніна Дмитрівна Світайло, завідувач кафедри ППСТ, а координатором проекту - Анна Володимирівна Павленко, фахівець кафедри.

Метод арт-терапії у вирішенні конфліктів та попередженні насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Фахівчині Гендерного ресурсного центру СумДУ традиційно долучаються до різного роду активностей, спрямованих на протидію насильству.

Позиція Гендерного ресурсного центру Сумського державного університету щодо «Звернення Сумської міської ради до Президента України, Кабміну і міністрів, Верховної Ради України та нардепів, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту інституції сім’ї в Україні»

Представництво Гендерного ресурсного центру Сумського державного університету глибоко обурене та засуджує дискримінаційне та таке, яке порушує Конституцію України, вище означене звернення Сумської міської ради. Під прикриттям збереження цінності сім’ї через дане звернення Сумська міська рада підтримала заклик до порушення прав людини, до підтримки насильства щодо жінок та домашнього насильства, до невиконання «Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020”, до підриву державної гендерної політики, до дискредитації проєвропейського вектору розвитку України.

СумДУ долучився до всесвітньої кампанії активізму проти гендерно обумовленого насильства

З 25 листопада, Міжнародного дня боротьби з насильством по відношенню до жінок, до 10 грудня, Дня захисту прав людини, у всьому світі тривають 16 днів активізму проти гендерно обумовленого насильства. В СумДУ з цієї нагоди також активізовано дії, спрямовані на привернення уваги до проблеми насильства щодо жінок та дівчат.

Інтернет-адикція - це сучасність
 
Студенти 2 курсу взяли участь у бінарному занятті за участю лікаря-нарколога КЗ СОР "Обласний наркологічний диспансер" м. Суми В.В. Гегешка на тему «Інтернет-адикція». Віталій Васильович пояснив біологічний механізм утворення адикції людини від Інтернет-мережі, порівняв Інтернет-залежність та інші види залежностей, наприклад, наркоманію. Студенти з’ясовували, які ж ознаки свідчать про залежність індивіда, а також про шляхи позбавлення від неї.

Зустріч студентів кафедри з народним депутатом Юрієм Дерев'янченко

23 листопада 2018 року в рамках забезпечення практичної складової з курсу політології та інших дисциплін відбулася публічна лекція народного депутата Юрія Дерев'янченка на тему "Інформаційна держава. Інформаційні технології як механізми реалізації соціальної політик.'' Під час зустрічі були розглянуті актуальні питання E-демократії в Україні та перспективи її розвитку в контексті задекларованого членства нашої держави в ЄС та НАТО

Центр досліджень регіональної безпеки розширює мережу міжнародної співпраці

20-23 листопада керівник Центру досліджень регіональної безпеки, старший викладач кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Микола Назаров у складі української делегації відвідав Штаб-квартиру НАТО та Центральний штаб об’єднаних збройних сил НАТО в Європі (SHAPE). Візит став можливим завдяки дворічній успішній роботі Центру, його грантовим проектам, у тому числі за співпраці з НАТО.

Визначено переможців "Соціального Оскару СумДУ - 2018"

Щирі вітання переможцям "Соціального Оскару СумДУ - 2018"! За підсумком голосів 80 експертів були визначені номінанти серед органів влади, громадських організацій, бізнесу та ЗМІ за впливові, інноваційні, ефективні соціальні проекти, реалізовані в Сумській області. Серед номінантів - знані та відомі. Так щиро вітаємо в номінації бізнесу: "Технологію", "Керамею", "Неткрекер". Та приємно, що експерти відрили нам і нові імена, наприклад, перукарня "Швидка стрижка" (м. Конотоп).

Зустріч студентів кафедри з практикуючим психологом

Працювати з першим клієнтом довелося на лавочці… Ґрунтовна підготовка майбутнього фахівця вимагає не лише теоретичного навчання, але і знайомства з практичним досвідом діяльності. Студенти спеціальностей "Психологія" та "Соціальна робота" зустрілися з практикуючим психологом Н. Лисянською, обговорили проблеми самореалізації консультанта, організації робочого простору, технологію RPT процесінга.

Запрошуємо на "Соціальний оскар СумДУ 2018"

20 листопада 2018 року  на базі кафедри психології, політології  та соціокультурних технологій факультету ІФСК відбудеться традиційна церемонія вручення відзнаки «Соціальний Оскар СумДУ», метою якої є підтримка інновацій в соціальній сфері. До участі у церемонії запрошені переможці  у 4 номінаціях: Громадські організації; Соціально-відповідальний бізнес;  Представники органів влади місцевого самоврядування та ЗМІ.

Сторінка 1 із 8

© 2016 Кафедра психології, політології та соціокультурних технологій

Login Form

Key Kong Locksmith Denver