Здобувачки ОП "Психологія" провели практичне заняття в ГО "Феліцитас"

15 квітня 2024
11 квітня здобувачки 2 курсу освітньої програми "Психологія" відвідали ГО "Феліцитас", де мали можливість провести практичне заняття з ліплення повітряним пластиліном.

Здобувачка 3 курсу ОП «Психологія» провела профорієнтаційне заняття в Дружбівському навчально-виховному комплексі.

15 квітня 2024
Песоцька Анастасія здобувачка 3 курсу ОП «Психологія» в межах проходження практики в психологічній службі СумДУ під керівництвом Сахно П.І. провела Профорієнтаційне заняття, присвячене вибору професії  для 9-тикласників.

Продовження практичних занятть здобувачів освітньої програми «Соціальна робота» в ГО «Феліцитас»

10 квітня 2024
9 квітня відбулося чергове заняття, підготовлене студентами першого курсу спеціальності «Соціальна робота» для клієнтів  Центру «Сприяння» ГО «Феліцитас». Здобувачі продовжили проводити з вихованцями вправи з малювання.

Майбутні менеджери соціокультурної діяльності опановують практичні аспекти іміджелогії громад

09 квітня 2024
09 квітня для здобувачів ОП "Менеджмент соціокультурної діяльності"  відбулося заняття з дисципліни Іміджелогія та брендінг з залученням практика Закревської Тетяни Дмитрівни, начальника відділу маркетингу, промоції, туризму управління стратегічного розвитку міста Сумської міської ради.

Спільно з працівниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області проведено семінар за проектом «таємний клієнт». Начальник відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Наталія Поставська представила коротку хронологію розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні та у Сумській області. Начальник відділу забезпечення діяльності контактного центру Олексій Рибалка прокоментував можливі шляхи вирішення актуальних правових проблем студентів та інформував учасників семінару про роботу контактного центру. Старший викладач кафедри, кандидат психологічних наук Наталія Теслик представила розроблену Центром анкету «Таємний клієнт» та прокоментувала психологічні особливості реалізації проекту. Діяльність центру викликала жвавий інтерес у студентів, які поділилися актуальними юридичними проблемами з власного досвіду.