Здобувачки ОП "Психологія" провели практичне заняття в ГО "Феліцитас"

15 квітня 2024
11 квітня здобувачки 2 курсу освітньої програми "Психологія" відвідали ГО "Феліцитас", де мали можливість провести практичне заняття з ліплення повітряним пластиліном.

Здобувачка 3 курсу ОП «Психологія» провела профорієнтаційне заняття в Дружбівському навчально-виховному комплексі.

15 квітня 2024
Песоцька Анастасія здобувачка 3 курсу ОП «Психологія» в межах проходження практики в психологічній службі СумДУ під керівництвом Сахно П.І. провела Профорієнтаційне заняття, присвячене вибору професії  для 9-тикласників.

Продовження практичних занятть здобувачів освітньої програми «Соціальна робота» в ГО «Феліцитас»

10 квітня 2024
9 квітня відбулося чергове заняття, підготовлене студентами першого курсу спеціальності «Соціальна робота» для клієнтів  Центру «Сприяння» ГО «Феліцитас». Здобувачі продовжили проводити з вихованцями вправи з малювання.

Майбутні менеджери соціокультурної діяльності опановують практичні аспекти іміджелогії громад

09 квітня 2024
09 квітня для здобувачів ОП "Менеджмент соціокультурної діяльності"  відбулося заняття з дисципліни Іміджелогія та брендінг з залученням практика Закревської Тетяни Дмитрівни, начальника відділу маркетингу, промоції, туризму управління стратегічного розвитку міста Сумської міської ради.

Сумський державний університет вкотре став унікальною консолідаційною платформою, що об’єднала можновладців,  бізнесовців, громадських діячів та медійників, які працюють на благо людей і дбають про інтереси різних верств населення. Зокрема, ініціювали присвоєння премії соціальної відповідальності. Понад 40 незалежних експертів (представників бізнесу, ЗМІ, громадських організацій і структур публічного управління та ноуковці у сфері «Соціальної роботи») визначали номінантів та переможців.

У номінації «Соціальні інновації  громадських організацій» були представлені:

-                    Громадська організація «Калинове гроно» за проект по наставництву для дітей-сиріт;

-                    Громадська організація «Клуб «Шанс»» за інноваційні підходи в роботі із залежними людьми;

-                    Громадська організація «Батьки онкохворих дітей» за інновації в підтримці сімей онкохворих дітей;

-                    Громадська організація «Ліга соціальних працівників Сумщини» за інноваційні проекти по самозайнятості внутрішньопереміщенних осіб

А нагороду отримали «Громадський фонд «Суми»»за проекти «Тонна добрих речей» по збору одягу для людей в складних життєвих обставинах та проект «Розумний хаб» - як унікальний простір для розвитку та комунікації.

У номінації «Соціальні інновації у сфері бізнесу» були представлені:

-                    Сумська торгова група за шведсько-український проект по створення муралів у місті;

-                    Компанія NetCracker за інновації у підготовці студентів;

-                    ТОВ «Керамея» за благодійну діяльність;

-                    АТ «Технологія» за допомогу у побудові кардіо-центру для дітей у м. Суми

А переможцем обрали молодий соціально-орінтований бізнес «Сімейний розважальний комплекс «Стріха» за організацію та підтримку низки заходів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та для сімей в складних життєвих обставинах.

В номінації «Соцальні інновації в сфері публічного управління» були представлені такі номінанти:

-                    Департамент соціального захисту населення Сумської міської ради за інновації у сфері роботи з дітьми;

-                    Сумський міський центр дозвілля молоді  Сумської міської ради за інноації у роботі з молоддю;

-                    Сумський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді   за інноваційні проекти спільно з представниками різних громадських організацій;

-                    Відділ охорони здоров’я Сумської міської ради за проект «поліклініка без черг»;

А переможцем став Сумський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги   за інноваційність в сфері правової освіти населення та надання правових послуг.

В номаніцій «Соціальні інновації у сфері ЗМІ» були представлені:

-         Філія ПАТ НСТУ «Сумська регіональна  дирекція», UA:Суми за проект «До світлого дня – світлі вчинки» це щорічний збір коштів для онкохворих дітей;

-         Громадська організація «Сумський прес-клуб» за проекти по комунікації громадських організацій зі ЗМІ та представниками влади;

А переможцем стала ТОВ «Телерадіокомпанія “Відікон”» за інноваційний проект «Три питання владі».

Також були запрошені почесні гості, які впроваджують інновації в соціальній сфері на регіональному рівні. Загалом всі учасники та номінанти зійшлися на тому, що така ініціатива допомагає об’єднувати організації, які мають спільну мету по створенню позитивних суспільних змін.