Молодіжний табір з міжетнічної толерантності «Місто рівних» приймав гостей першого табірного дня

21 квітня 2024
21 квітня в Сумському державному університеті стартував перший день молодіжного табору «Місто рівних», який має на меті ознайомити учнівську та студентську молодь з поняттям міжетнічної толерантності, популяризувати цінності культурного різноманіття та взаємоповаги, принципи рівності, свободи, відкритості, толерантності.

День відкритих дверей СумДУ у форматі «швидких побачень» за участі викладачів, співробітників та здобувачів кафедри ППСТ

20 квітня 2024
20 квітня в СумДУ відбувся День відкритих дверей. Захід передбачав незвичний формат – абітурієнти знайомилися зі спеціальностями в формі «швидких побачень».

Здобуваємо тренерський досвід на базі університету третього віку

18 квітня 2024
18 квітня Катерина Завадська, здобувачка освітньої програми «Соціальна робота» СумДУ, провела перше заняття тренінгового курсу «Говори. Слухай. Відповідай» на факультеті психологічної підтримки університету третього віку Сумського міського територіального центру «Берегиня».

Рух "Бджоли - за мед, а психологи і медики - за транс" набирає оберти: майстер-клас доцента кафедри ППСТ С.О. Ніколаєнка

17 квітня 2024
17 квітня у «Конгрес-центрі» відбувся третій майстер-клас «Практичне введення в трансову роботу», який провів доцент кафедри ППСТ С.О. Ніколаєнко.

Представниця ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» взяла участь у воркшопі проетку "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні" за підтримки ПРООН, який відбувася 4-5 грудня 2017 року у Києві. Активна молодь з різних регіонів України пропонувала свої ідеї та напрацювала конкретні плани дій як досягти реального прогресу щодо Цілей сталого розвитку (ЦСР) у своїх громадах. Учасники та учасниці озвучили численні виклики у своїх громадах, які стосуються гідної праці (ЦСР 8), гендерної рівності (ЦСР 5), інтеграції внутрішньо переміщених осіб в активне життя громади (ЦСР 16), застарілих методів навчання у школі (ЦСР 4), розриву між бідними та багатими (SDG 10).

42,4% молодих людей вважають, що саме молодь повинна вирішувати проблеми молоді в країні. Але лише 25% молоді реально працюють над цим. Збільшення участі молоді у місцевій політиці та ухваленні рішень стосовно Цілей сталого розвитку є одним з пріоритетів ПРООН.

#GlobalGoalsJam 2017 об'єднує «агентів змін» по всьому світі протягом 2 днів задля розроблення планів дій щодо досягнення довгострокових цілей, починаючи від сьогодні. Цього року захід «Глобальні цілі: молодь пропонує» організований ПРООН в Україні у партнерстві з UN Women Ukraine, UN Volunteers UA / Волонтери ООН та Мiнiстерство молоді та спорту України Тижня цілей сталого розвитку.

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,
Навчально-науковий корпус, ауд. Н-312

Телефон: (0542) 68-77-32

e-mail: [email protected]

При використанні матеріалів з сайту кафедри психології,
політології та соціокультурних технологій
посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.