Рух "Бджоли - за мед, а психологи і медики - за транс" набирає оберти: майстер-клас доцента кафедри ППСТ С.О. Ніколаєнка

17 квітня 2024
17 квітня у «Конгрес-центрі» відбувся третій майстер-клас «Практичне введення в трансову роботу», який провів доцент кафедри ППСТ С.О. Ніколаєнко.

Гра як спосіб розповісти про важливе: профорієнтаційний захід від здобувачів ОП "Соціальна робота"

16 квітня 2024
16 квітня здобувачі освітньої програми «Соціальна робота» провели цікавий і корисний захід «Від мрій до дій» з метою популяризації соціальної роботи серед майбутніх абітурієнтів та студентів.

Гостове заняття для магістрантів ОП "Організаційна психологія" відбулося на кафедрі ППСТ

16 квітня 2024
16 квітня відбулося гостьове заняття здобувачів освітньої програми "Організаційна психологія" другого (магістерського) рівня вищої освіти з фахівцем з персоналу Німецького товариства Міжнародного Співробітництва (GIZ) Юлією Пронь.

Здобувачки ОП "Психологія" провели практичне заняття в ГО "Феліцитас"

15 квітня 2024
11 квітня здобувачки 2 курсу освітньої програми "Психологія" відвідали ГО "Феліцитас", де мали можливість провести практичне заняття з ліплення повітряним пластиліном.

Викладачі та співробітники кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету виступили співорганізаторами дводенного семінару-навчання фахівців з профорієнтації Сумської обласної служби зайнятості. Біля 40 фахівців міських, міськрайонних та районних центрів зайнятості зі всієї області працювати 21 лютого на базі Конгрес-центу СумДУ та 22 лютого – на базі  Сумського міського центру зайнятості, вивчаючи та аналізуючи кращий досвід і обговорюючи шляхи  оптимізації професійної орієнтації населення в Сумській області.

На основі результатів спільних з ОЦЗ досліджень та досвіду співпраці  СумДУ представив концептуальні засади профорієнтаційної роботи зі школярами у сучасних умовах з акцентами на врахування особливостей цільової групи та пошук  шляхів співпраці з громадами та роботодавцями . В ході семінару-навчання фахівцями СумДУ було проведено тренінги та презентації інтерактивних форм та методів ведення  профорієнтаційної роботи зі шкільною молоддю. До речі, у розробленні та презентації інтерактивних форм роботи зі школярами  активну участь взяли і студенти-психологи, які в рамках реалізації дуального навчання проходять практику на базі Сумського міського центру зайнятості.

Семінар був надзвичайно корисним і для викладачів університету, оскільки була можливість ознайомитись з сучасними формами роботи центрів зайнятості, зокрема,  Центру професійного успіху «Моя кар’єра», взяти участь у майстер-класах по організації профдіагностичного тестування клієнтів СЗ за допомогою автоматичного робочого місця «Профконсультант» та «Оптант Плюс». https://www.facebook.com/sumy.mcz/

Такі знання та навички будуть корисними у роботі з майбутніми соціальними працівниками та психологами.