Здобувачки ОП "Психологія" провели практичне заняття в ГО "Феліцитас"

15 квітня 2024
11 квітня здобувачки 2 курсу освітньої програми "Психологія" відвідали ГО "Феліцитас", де мали можливість провести практичне заняття з ліплення повітряним пластиліном.

Здобувачка 3 курсу ОП «Психологія» провела профорієнтаційне заняття в Дружбівському навчально-виховному комплексі.

15 квітня 2024
Песоцька Анастасія здобувачка 3 курсу ОП «Психологія» в межах проходження практики в психологічній службі СумДУ під керівництвом Сахно П.І. провела Профорієнтаційне заняття, присвячене вибору професії  для 9-тикласників.

Продовження практичних занятть здобувачів освітньої програми «Соціальна робота» в ГО «Феліцитас»

10 квітня 2024
9 квітня відбулося чергове заняття, підготовлене студентами першого курсу спеціальності «Соціальна робота» для клієнтів  Центру «Сприяння» ГО «Феліцитас». Здобувачі продовжили проводити з вихованцями вправи з малювання.

Майбутні менеджери соціокультурної діяльності опановують практичні аспекти іміджелогії громад

09 квітня 2024
09 квітня для здобувачів ОП "Менеджмент соціокультурної діяльності"  відбулося заняття з дисципліни Іміджелогія та брендінг з залученням практика Закревської Тетяни Дмитрівни, начальника відділу маркетингу, промоції, туризму управління стратегічного розвитку міста Сумської міської ради.

Наразі молоді люди є досить активними користувачами інтернету та різноманітних соціальних мереж . Як використати таке захоплення із користю та перетворити на інструмент пошуку роботи для себе йшлося 14 березня 2018 року, на семінарі для молоді у Сумському міському центрі зайнятості. У рамках співпраці служби зайнятості із СумДУ на семінар було запрошено студентку – майбутнього психолога Дар’ю Данилову. Її розповідь про використання Інтернету, соціальних мереж для майбутнього працевлаштування була цікавою, змістовною та корисною.

Молодим фахівцям складніше влаштуватися на роботу. Основними факторами, що ускладнюють працевлаштування, можна вважати: недостатній професійний досвід, відсутність практичних умінь та навичок, незнання вимог роботодавців до потенційних працівників, відсутність уміння презентувати свої професійні знання й уміння, особистісні якості (невпевненість, надмірна сором’язливість або і завищений рівень вимог) тощо.
Присутні мали можливість оцінити ці ресурси з позицій можливостей для освіти, корисних контактів , пошуку роботи та заробітку.