Артем Бондарєв, викладач-стажист кафедри ППСТ, прийняв участь у тренінгу з інтерактивної методики викладання курсу громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики»

28 березня 2024
Аспірант освітньої програми "Філософія", викладач-стажист кафедри ППСТ Артем Бондарєв взяв участь у тренінгу з інтерактивної методики викладання курсу громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики».

Майбутні психологи опановують основи правопорядоку

27 березня 2024
В рамках дисципліни "Юридична психологія та основи психологічної експертизи", здобувачі ОП "Психологія" не відходять від принципу практикоорієнтованості.

Викладач-стажист кафедри ППСТ Бондарєв Артем став модератором Другого Форум-театру "Твій вибір".

27 березня 2024
Протягом двох днів учасники через сценічну виставу розглядали соціальну проблему, а кожен персонаж гри виконує певну соціальну роль.

Викладачка кафедри ППСТ взяла участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації

25 березня 2024
Викладачка кафедри Психології, політології та соціокультурних технологій Парасковія Сахно взяла участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації   (вебінарі) наукових, науково-педагогічних працівників ЗВО на тему: «ОСВІТА ДОРОСЛИХ: ДОСВІД КРАЇН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНИ».

Уже вчетверте поспіль у місті Суми  у рамках Міжнародного фестивалю «Ніч музеїв», який проходить 19 травня, відбувалося чарівне дійство «оживлення мистецтва». Мистецтво цьогоріч оживало за принципами фантазійної казки, адже протягом доби 30 заходів на 22 локаціях розпочиналися за чарівною формулою народних казок і містичних оповідей «Once upon a time» – одного разу…

«Ніч музеїв» – це проект, у рамках якого всі цінителі мистецтва мають можливість безкоштовно відвідати музеї та галереї, що розміщенні в різних кутках нашого міста, а також локації, на яких можна побачити театральні вистави й перформанси.

Майбутні менеджери соціокультурної діяльності долучилися до проекту як волонтери. Студенти-першокурсники спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» допомагали організаторам і учасникам проекту створювати для сумчан і гостей міста чарівну атмосферу справжнього свята. Таким чином студенти закріпити отримані в СумДУ практичні навички командної роботи та соціокультурної комунікації, реалізували свої творі здібності. Кожен із волонтерів відвідав заходи фестивалю та отримав власні враженнями від дійства.

-   Вкрай позитивні враження від спілкування з відвідувачами художнього музею ім. Н. Оніцького! Оновлене приміщення музею та експозиція... Настрій чудовий! Відвідувачі хотіли затриматися довше, щоб насолодитися творами мистецтва, – розповідає Аріна Марченко. Настя Грищук підтверджує і ділиться світлинами з цієї локації.

-   Втомилися за цілий день роботи дуже, але завершення заходів вартувало тих зусиль. Нічний етюд «Тіні у вікні», що проходив на вул. Троїцькій, перевершив усі очікування творчим вирішенням. Додала вражень атмосфера справжнього духу мистецтва, яка панувала серед відвідувачів, – говорить Нікіта Луцик. Крім волонтерства, Нікіта разом зі своїм одногрупником Дмитром Крючком був залучений як актор до театральної постановки за оповіданням М. Булгакова «Тиждень просвітництва» на одній із локацій міста.

-   А мене не пустили в підвал Агенції промоції, щоб втретє подивитися дійство, яке там проходило під назвою «Член суспільства». Це було так круто! Проте на вході зупинили: досить, Альоно, дай подивитися іншим, – переймається А. Павленко. І додає, що вкотре переконалася, що професію менеджера соціокультурної діяльності обрала не даремно.

Зазначимо, що одним із співорганізаторів проекту «Ніч музеїв» у нашому місті є Сумський державний університет. Головний організатор фестивалю – Агенція промоції «Суми» – база практичної підготовки майбутніх менеджерів культури, які навчаються в СумДУ.