Рух "Бджоли - за мед, а психологи і медики - за транс" набирає оберти: майстер-клас доцента кафедри ППСТ С.О. Ніколаєнка

17 квітня 2024
17 квітня у «Конгрес-центрі» відбувся третій майстер-клас «Практичне введення в трансову роботу», який провів доцент кафедри ППСТ С.О. Ніколаєнко.

Гра як спосіб розповісти про важливе: профорієнтаційний захід від здобувачів ОП "Соціальна робота"

16 квітня 2024
16 квітня здобувачі освітньої програми «Соціальна робота» провели цікавий і корисний захід «Від мрій до дій» з метою популяризації соціальної роботи серед майбутніх абітурієнтів та студентів.

Гостове заняття для магістрантів ОП "Організаційна психологія" відбулося на кафедрі ППСТ

16 квітня 2024
16 квітня відбулося гостьове заняття здобувачів освітньої програми "Організаційна психологія" другого (магістерського) рівня вищої освіти з фахівцем з персоналу Німецького товариства Міжнародного Співробітництва (GIZ) Юлією Пронь.

Здобувачки ОП "Психологія" провели практичне заняття в ГО "Феліцитас"

15 квітня 2024
11 квітня здобувачки 2 курсу освітньої програми "Психологія" відвідали ГО "Феліцитас", де мали можливість провести практичне заняття з ліплення повітряним пластиліном.

19 травня з самого ранку в сквері ім. Т. Г. Шевченка було розгорнуто європейське містечко, де працювали локації, а саме: «Артпростір», «Erasmus+youth», «Науковий простір», «Освітній простір», «Туристичний простір», «Мовні та культурні майстерні», «ВНЗ простір»,  «Парк дейтінг», «Еко-простір», «Дозвілля та оздоровлення», «Виставка хенд-мейд сувенірів «Суми креативні». Від кафедри психології, політології та соціокультурних технологій був представлений Центр досліджень регіональної безпеки та  Євроклуб.

Волонтери Центру розповідали про актуальні питання безпеки та НАТО, а від Євроклубу студенти спеціальності соціальна робота представляли гру «Розбудовуємо соціально орієнтований громадський простір», де пропонували мешканцям по фото впізнати район свого міста та обрати критерій, за якими буде відбуватися пошук ідей для розбудови європейської території.