Артем Бондарєв, викладач-стажист кафедри ППСТ, прийняв участь у тренінгу з інтерактивної методики викладання курсу громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики»

28 березня 2024
Аспірант освітньої програми "Філософія", викладач-стажист кафедри ППСТ Артем Бондарєв взяв участь у тренінгу з інтерактивної методики викладання курсу громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики».

Майбутні психологи опановують основи правопорядоку

27 березня 2024
В рамках дисципліни "Юридична психологія та основи психологічної експертизи", здобувачі ОП "Психологія" не відходять від принципу практикоорієнтованості.

Викладач-стажист кафедри ППСТ Бондарєв Артем став модератором Другого Форум-театру "Твій вибір".

27 березня 2024
Протягом двох днів учасники через сценічну виставу розглядали соціальну проблему, а кожен персонаж гри виконує певну соціальну роль.

Викладачка кафедри ППСТ взяла участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації

25 березня 2024
Викладачка кафедри Психології, політології та соціокультурних технологій Парасковія Сахно взяла участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації   (вебінарі) наукових, науково-педагогічних працівників ЗВО на тему: «ОСВІТА ДОРОСЛИХ: ДОСВІД КРАЇН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНИ».

Семеро студентів спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» отримали можливість бути волонтерами на Ukrainian Fashion Week FW 19-20. Вони матимуть змогу зануритись у творчу атмосферу, подивитись креативні покази найкращих дизайнерів України, проаналізувати організацію проекту, який вже понад 20 років проводиться на найвищому рівні завдяки команді професіоналів, які його реалізовують.

Ukrainian Fashion Week є однією з найголовніших і наймасштабніших подій модельного світу в Україні. Ця подія відповідає світовим стандартам проведення тижнів моди, використовуючи найновітніші технології у фешн-індустрії.

Захід проходитиме з 1 по 5 лютого в місті Київ у «Мистецькому Арсеналі».

Григорук Анастасія, КД-81