Гра як спосіб розповісти про важливе: профорієнтаційний захід від здобувачів ОП "Соціальна робота"

16 квітня 2024
16 квітня здобувачі освітньої програми «Соціальна робота» провели цікавий і корисний захід «Від мрій до дій» з метою популяризації соціальної роботи серед майбутніх абітурієнтів та студентів.

Гостове заняття для магістрантів ОП "Організаційна психологія" відбулося на кафедрі ППСТ

16 квітня 2024
16 квітня відбулося гостьове заняття здобувачів освітньої програми "Організаційна психологія" другого (магістерського) рівня вищої освіти з фахівцем з персоналу Німецького товариства Міжнародного Співробітництва (GIZ) Юлією Пронь.

Здобувачки ОП "Психологія" провели практичне заняття в ГО "Феліцитас"

15 квітня 2024
11 квітня здобувачки 2 курсу освітньої програми "Психологія" відвідали ГО "Феліцитас", де мали можливість провести практичне заняття з ліплення повітряним пластиліном.

Здобувачка 3 курсу ОП «Психологія» провела профорієнтаційне заняття в Дружбівському навчально-виховному комплексі.

15 квітня 2024
Песоцька Анастасія здобувачка 3 курсу ОП «Психологія» в межах проходження практики в психологічній службі СумДУ під керівництвом Сахно П.І. провела Профорієнтаційне заняття, присвячене вибору професії  для 9-тикласників.

Були проведені методики для отримання психологічних даних з метою забезпечення суду інформацією для прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності. Пробація — це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

*Переваги пробації:

• можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;
• збереження сімейних стосунків та зв'язків у громаді;
• збереження роботи та житла;
• позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв'язки та шанс створити сім'ю.
• убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;
• справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.
• зниження злочинності;
• зниження кількості ув'язнених осіб.