Гра як спосіб розповісти про важливе: профорієнтаційний захід від здобувачів ОП "Соціальна робота"

16 квітня 2024
16 квітня здобувачі освітньої програми «Соціальна робота» провели цікавий і корисний захід «Від мрій до дій» з метою популяризації соціальної роботи серед майбутніх абітурієнтів та студентів.

Гостове заняття для магістрантів ОП "Організаційна психологія" відбулося на кафедрі ППСТ

16 квітня 2024
16 квітня відбулося гостьове заняття здобувачів освітньої програми "Організаційна психологія" другого (магістерського) рівня вищої освіти з фахівцем з персоналу Німецького товариства Міжнародного Співробітництва (GIZ) Юлією Пронь.

Здобувачки ОП "Психологія" провели практичне заняття в ГО "Феліцитас"

15 квітня 2024
11 квітня здобувачки 2 курсу освітньої програми "Психологія" відвідали ГО "Феліцитас", де мали можливість провести практичне заняття з ліплення повітряним пластиліном.

Здобувачка 3 курсу ОП «Психологія» провела профорієнтаційне заняття в Дружбівському навчально-виховному комплексі.

15 квітня 2024
Песоцька Анастасія здобувачка 3 курсу ОП «Психологія» в межах проходження практики в психологічній службі СумДУ під керівництвом Сахно П.І. провела Профорієнтаційне заняття, присвячене вибору професії  для 9-тикласників.

Це форум-театр. Театр непрофесійних акторів, звичайних людей, які підіймають гострі проблеми й намагаються шукати рішення. В п’ятницю 18 жовтня ми зібралися для того, щоб потренуватися у запобіганні домашньому насильству. Потренуватися програючи раз за разом одні й ті самі сцени, імпровізуючи кожен на своє розуміння, замінюючи 1, 2, 3 акторів.

Отримуючи зворотній зв’язок від інших учасників сцени, розуміючи, що те, що здавалося легким, коли коментуєш сцену з залу, не працює. Найпростіше рішення – замінити агресора, але за правилами форум-театру, цього робити не можна. Так, на агресора вплинути важко, але, схоже одному з учасників заходу це все ж таки вдалося. Як саме – словами цього не передати. І напевно знайдене рішення не єдине, в іншому складі акторів і учасників були б інші рішення.