Мистецька колекція як послання в майбутнє

29 березня 2024
Культурним обличчям СумДУ є галерея мистецтв «Академічна», завдяки діяльності якої зібрана мистецька колекція. Студенти і викладачі знайомилися з її творами на виставках в університеті. Тепер вони знайшли місце на шпальтах альбому «Мистецька колекція Сумського державного університету».

Артем Бондарєв, викладач-стажист кафедри ППСТ, прийняв участь у тренінгу з інтерактивної методики викладання курсу громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики»

28 березня 2024
Аспірант освітньої програми "Філософія", викладач-стажист кафедри ППСТ Артем Бондарєв взяв участь у тренінгу з інтерактивної методики викладання курсу громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики».

Майбутні психологи опановують основи правопорядоку

27 березня 2024
В рамках дисципліни "Юридична психологія та основи психологічної експертизи", здобувачі ОП "Психологія" не відходять від принципу практикоорієнтованості.

Викладач-стажист кафедри ППСТ Бондарєв Артем став модератором Другого Форум-театру "Твій вибір".

27 березня 2024
Протягом двох днів учасники через сценічну виставу розглядали соціальну проблему, а кожен персонаж гри виконує певну соціальну роль.

В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між СумДУ  та Регіональним центром з надання БВПД у Сумській області кафедрою психології, політології та соціокультурних технологій було проведено тренінг для директорів центрів з надання БВПД та начальників бюро правової допомоги. Спрямованість тренінгу - протидія професійному вигоранню та врахування психологічних особливостей клієнтів.

Тренінг «Ефективна комунікація на різних рівнях професійного спілкування» провела викладачка кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Наталія Теслик.