Гостьова лекція на тему "Психологічне консультування клієнтів різних соціальних категорій" для здобувачів ОП 053 "Психологія"

25 квітня 2024
25 квітня для здобувачів групи ПЛ-11 спеціальності 053 Психологія, в рамках вивчення освітнього компоненту «Психологічне консультування», Аллою Вікторівною Вознюк, доктором психологічних наук, професором, професором кафедри психології кафедри психології, політології та соціокультурних технологій, організовано та проведено гостьову лекцію на тему «Психологічне консультування клієнтів різних соціальних категорій».

Молодіжний табір з міжетнічної толерантності «Місто рівних» приймав гостей першого табірного дня

21 квітня 2024
21 квітня в Сумському державному університеті стартував перший день молодіжного табору «Місто рівних», який має на меті ознайомити учнівську та студентську молодь з поняттям міжетнічної толерантності, популяризувати цінності культурного різноманіття та взаємоповаги, принципи рівності, свободи, відкритості, толерантності.

День відкритих дверей СумДУ у форматі «швидких побачень» за участі викладачів, співробітників та здобувачів кафедри ППСТ

20 квітня 2024
20 квітня в СумДУ відбувся День відкритих дверей. Захід передбачав незвичний формат – абітурієнти знайомилися зі спеціальностями в формі «швидких побачень».

Здобуваємо тренерський досвід на базі університету третього віку

18 квітня 2024
18 квітня Катерина Завадська, здобувачка освітньої програми «Соціальна робота» СумДУ, провела перше заняття тренінгового курсу «Говори. Слухай. Відповідай» на факультеті психологічної підтримки університету третього віку Сумського міського територіального центру «Берегиня».

В останні дні жовтня були презентовані студентські проекти у рамках вивчення дисципліни "Демократія: цінності, принципи, механізми" (провідний викладач - доктор філософських наук Андрій Лебідь). Майбутні психологи, менеджери соціокультурної діяльності, програмісти, маркетологи та інші підготували та реалізували низку студентських проектів з медіа та фінансової грамотності, тайм-менеджменту, громадської експертизи, розробки програмного забезпечення та багато інших.

Близьким по духу кафедри ППСТ став проект «Допомога безпритульним дітям та дітям сиротам», який підготували студенти Луговець В., Гелюх М., Коровай С., Рудик В., Талянін В. Мета проекту – допомога дітям Сумського центру соціально-психологічної реабілітації відчути, що про них піклуються, допомігши необхідними для їх розвитку речами. На зібрані кошти студенти-волонтери зібрали і передали Центру канцелярські товари, так необхідні малечі. Надалі на базі кафедри ППСТ студентами планується створення "Банку речей" для безпритульних дітей та дітей-сиріт.