Рух "Бджоли - за мед, а психологи і медики - за транс" набирає оберти: майстер-клас доцента кафедри ППСТ С.О. Ніколаєнка

17 квітня 2024
17 квітня у «Конгрес-центрі» відбувся третій майстер-клас «Практичне введення в трансову роботу», який провів доцент кафедри ППСТ С.О. Ніколаєнко.

Гра як спосіб розповісти про важливе: профорієнтаційний захід від здобувачів ОП "Соціальна робота"

16 квітня 2024
16 квітня здобувачі освітньої програми «Соціальна робота» провели цікавий і корисний захід «Від мрій до дій» з метою популяризації соціальної роботи серед майбутніх абітурієнтів та студентів.

Гостове заняття для магістрантів ОП "Організаційна психологія" відбулося на кафедрі ППСТ

16 квітня 2024
16 квітня відбулося гостьове заняття здобувачів освітньої програми "Організаційна психологія" другого (магістерського) рівня вищої освіти з фахівцем з персоналу Німецького товариства Міжнародного Співробітництва (GIZ) Юлією Пронь.

Здобувачки ОП "Психологія" провели практичне заняття в ГО "Феліцитас"

15 квітня 2024
11 квітня здобувачки 2 курсу освітньої програми "Психологія" відвідали ГО "Феліцитас", де мали можливість провести практичне заняття з ліплення повітряним пластиліном.

6 листопада в Охтирському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулося блог-кафе "Громадська адвокація: 8 кроків на шляху до суспільних змін". Захід відбувся в рамках реалізації проекту «MeDiAPLUR». Тренером виступила Анна Євсєєва, провідний фахівець кафедри ППСТ. На блог-кафе були присутні представники центрів БВПД з Охтирки, Тростянця, Лебедина та Великописарівського району, громадські активісти та журналісти.

Розглядали публічну адвокацію на прикладі, який запропонували учасники. При обговоренні виявилося, що у місті Охтирка існує проблема з відсутністю спортивних закладів для дітей та підлітків. З'ясувавши всі причини та наслідки цієї проблеми, учасники вирішили зупинитися на розробці адвокаційної компанії, яка буде присвячена виділенню коштів з міського бюджету в розмірі 1 000 000 грн. на фінансування Охтирської дитячо-юнацької спортивної школи. Дійшли до висновку, що компанія має бути інформаційною та мобілізаційною.

Правильно сформувавши мету, ми розібралися з необхідними "мішенями", які допоможуть її досягти. Також проговорили які необхідні ресурси, звідки будемо їх залучати та яким чином. Пройшовши всі 8 кроків планування адвокаційної компанії, учасники дізналися про все необхідне, а також всі "підводні камені", які чекають на шляху до суспільних змін. Сподіваємося, що набуті навички та знання знадобляться й на практиці.

Проект реалізовується ГО «Калинове гроно» та ГО «Фундація прав людини», за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,
Навчально-науковий корпус, ауд. Н-312

Телефон: (0542) 68-77-32

e-mail: [email protected]

При використанні матеріалів з сайту кафедри психології,
політології та соціокультурних технологій
посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.