Здобувачки ОП "Психологія" провели практичне заняття в ГО "Феліцитас"

15 квітня 2024
11 квітня здобувачки 2 курсу освітньої програми "Психологія" відвідали ГО "Феліцитас", де мали можливість провести практичне заняття з ліплення повітряним пластиліном.

Здобувачка 3 курсу ОП «Психологія» провела профорієнтаційне заняття в Дружбівському навчально-виховному комплексі.

15 квітня 2024
Песоцька Анастасія здобувачка 3 курсу ОП «Психологія» в межах проходження практики в психологічній службі СумДУ під керівництвом Сахно П.І. провела Профорієнтаційне заняття, присвячене вибору професії  для 9-тикласників.

Продовження практичних занятть здобувачів освітньої програми «Соціальна робота» в ГО «Феліцитас»

10 квітня 2024
9 квітня відбулося чергове заняття, підготовлене студентами першого курсу спеціальності «Соціальна робота» для клієнтів  Центру «Сприяння» ГО «Феліцитас». Здобувачі продовжили проводити з вихованцями вправи з малювання.

Майбутні менеджери соціокультурної діяльності опановують практичні аспекти іміджелогії громад

09 квітня 2024
09 квітня для здобувачів ОП "Менеджмент соціокультурної діяльності"  відбулося заняття з дисципліни Іміджелогія та брендінг з залученням практика Закревської Тетяни Дмитрівни, начальника відділу маркетингу, промоції, туризму управління стратегічного розвитку міста Сумської міської ради.

2-3 листопада 2019 р. у Сумському державному університеті відбувся 75-й міжнародний фестиваль арт-терапії Art-Praktik. Одним із співорганізаторів цього свята психології та мистецтва виступила кафедра психології, політології та соціокультурних технологій. Програма фестивалю відповідала вимогам найвибагливіших учасників (а їх за 2 дні фестивалю було близько 160 осіб): понад 30 майстер-класів та тренінгів від «Дорослі діти – дорослі батьки: як навчитися розуміти один одного» до «Як розкрити себе та заявити світу через письменництво»…

Учасники фестивалю долали страхи та вчилися контролювати власне тіло, малювали майбутнє та шукали гармонію, цілеспрямовано рухаючись шляхом особистісного та професійного зростання.

IMG 2660

Фестиваль не лише дозволив учасникам набути нових знань та навичок і розкрити власні можливості, а й став сходинкою до нових спільних проектів. А участь студентів-психологів у  майстер-класах та тренінгах стала надзвичайно корисною для формування професійних компетентностей.

index5