Молодіжний табір з міжетнічної толерантності «Місто рівних» приймав гостей першого табірного дня

21 квітня 2024
21 квітня в Сумському державному університеті стартував перший день молодіжного табору «Місто рівних», який має на меті ознайомити учнівську та студентську молодь з поняттям міжетнічної толерантності, популяризувати цінності культурного різноманіття та взаємоповаги, принципи рівності, свободи, відкритості, толерантності.

День відкритих дверей СумДУ у форматі «швидких побачень» за участі викладачів, співробітників та здобувачів кафедри ППСТ

20 квітня 2024
20 квітня в СумДУ відбувся День відкритих дверей. Захід передбачав незвичний формат – абітурієнти знайомилися зі спеціальностями в формі «швидких побачень».

Здобуваємо тренерський досвід на базі університету третього віку

18 квітня 2024
18 квітня Катерина Завадська, здобувачка освітньої програми «Соціальна робота» СумДУ, провела перше заняття тренінгового курсу «Говори. Слухай. Відповідай» на факультеті психологічної підтримки університету третього віку Сумського міського територіального центру «Берегиня».

Рух "Бджоли - за мед, а психологи і медики - за транс" набирає оберти: майстер-клас доцента кафедри ППСТ С.О. Ніколаєнка

17 квітня 2024
17 квітня у «Конгрес-центрі» відбувся третій майстер-клас «Практичне введення в трансову роботу», який провів доцент кафедри ППСТ С.О. Ніколаєнко.

ГО «Інтелект Сумщини» у партнерстві з ГО «Фундація прав людини» та кафедрою психології, політології та соціокультурних технологій протягом 2019 року активно реалізовують правозахисний проект «Голос жінки має силу» у Сумській області! Викладачі та студенти кафедри протягом року долучалися до заходів проекту, проводили форум-театри, виступали в якості блогерів та тренерів з арт-терапії. Тож маємо нагоду запросити всіх бажаючих взяти участь у Підсумковому регіональному круглому столі з представниками місцевої влади, громадських організацій, ЗМІ та науковців.

Круглий стіл відбудеться 28 листопада 2019 року об 11:00 за адресою: Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, навчально-науковий корпус “Н”, 3 поверх, ауд. Н-316 (тренінгова-зала).

Будемо дуже вдячні, якщо Ви зможете долучитися до обговорення результатів реалізації проекту, а також правозахисних та миротворчих ініціатив в цілому, надавши підтвердження участі та надіславши лист з орієнтовною темою виступу на e-mail – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Метою проекту є встановлення у суспільстві гендерної рівності, розширення можливостей жінок та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, забезпечення виконання в Україні умов Резолюції 1325 РБ ООН «Мир. Жінки. Безпека», послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві шляхом спільної творчої діяльності.