Гостьова лекція на тему "Психологічне консультування клієнтів різних соціальних категорій" для здобувачів ОП 053 "Психологія"

25 квітня 2024
25 квітня для здобувачів групи ПЛ-11 спеціальності 053 Психологія, в рамках вивчення освітнього компоненту «Психологічне консультування», Аллою Вікторівною Вознюк, доктором психологічних наук, професором, професором кафедри психології кафедри психології, політології та соціокультурних технологій, організовано та проведено гостьову лекцію на тему «Психологічне консультування клієнтів різних соціальних категорій».

Молодіжний табір з міжетнічної толерантності «Місто рівних» приймав гостей першого табірного дня

21 квітня 2024
21 квітня в Сумському державному університеті стартував перший день молодіжного табору «Місто рівних», який має на меті ознайомити учнівську та студентську молодь з поняттям міжетнічної толерантності, популяризувати цінності культурного різноманіття та взаємоповаги, принципи рівності, свободи, відкритості, толерантності.

День відкритих дверей СумДУ у форматі «швидких побачень» за участі викладачів, співробітників та здобувачів кафедри ППСТ

20 квітня 2024
20 квітня в СумДУ відбувся День відкритих дверей. Захід передбачав незвичний формат – абітурієнти знайомилися зі спеціальностями в формі «швидких побачень».

Здобуваємо тренерський досвід на базі університету третього віку

18 квітня 2024
18 квітня Катерина Завадська, здобувачка освітньої програми «Соціальна робота» СумДУ, провела перше заняття тренінгового курсу «Говори. Слухай. Відповідай» на факультеті психологічної підтримки університету третього віку Сумського міського територіального центру «Берегиня».

Силабуси дисциплін спеціальності "Психологія"

Робоча програма дисципліни "Іноземна мова (англійська)"
Силабус дисципліни "Політологія" (Костенко А.М.)
Силабус дисципліни "Соціологія" (Павленко В.П.)
Силабус дисципліни "Психологія реклами" (Павленко В.П.)
Робоча програма дисципліни "Основи академічного письма" (Сидоренко О.П.)
Робоча програма дисципліни "Демократія: цінності, принципи, механізми" (Лебідь А. Є.)
Силабус дисципліни "Загальна та експериментальна психологія" (Улунова Г.Є)
Робоча програма дисципліни "Правознавство" (Рябченко Т.О.)
Силабус дисципліни "Психологія віртуального простору" (Теслик Н.М.)
Силабус дисципліни "Психофізіологія" (Коляда Н.В.)
Силабус дисципліни "Етнопсихологія" (Павленко В.П.)
Силабус дисципліни "Юридична психологія та основи психологічної експертизи" (Теслик Н.М., Коляда Н.В.)
Силабус дисципліни "Медична психологія зі змістовним модулем «Сексологія" (Іванова Т.В.)
Робоча програма дисципліни "Менеджмент та психологія управління" (Таранюк К.В.)
Робоча програма дисципліни "Основи психіатрії та наркології " (Іванова Т.В.)
Силабус дисципліни "Основи психологічного тренінгу " (Колісник Л.О.)
Силабус дисципліни "Вступ до спеціальності" (Іванова Т.В.)
Робоча програма дисципліни "Практикум з психології " (Теслик Н.М., Коляда Н.В., Сахно П.І., Улунова Г.Є., Колісник Л. О.)
Силабус дисципліни "Психодіагностика та математичні методи в психології" (Іванова Т.В.)
Силабус дисципліни "Психоконсультування " (Колісник Л.О.)
Силабус дисципліни "Психологія впливу та маніпулювання" (Улунова Г.Є.)
Силабус дисципліни "Психологія емоцій" (Іванова Т.В.)
Силабус дисципліни "Психологія надзвичайних ситуацій " (Улунова Г.Є)
Робоча програма дисципліни "Психологія релігії" (Павленко В.П.)
Силабус дисципліни "Психологія розвитку та педагогічна психологія " (Теслик Н.М.)
Силабус дисципліни "Психотерапія та психокорекція " (Ніколаєнко С.О.)
Силабус дисципліни "Cистема роботи психологічних служб та методика роботи практичного психолога" (Сахно П.І.)
Силабус дисципліни "Соціальна психологія" (Павленко В.П.)
Силабус дисципліни "Теорії особистості " (Ніколаєнко С.О.)
Робоча програма дисципліни "Практика виробнича" (Теслик Н.М.)Робоча програма дисципліни "Практика переддипломна" (Іванова Т.В., Теслик Н.М., Улунова Г.Є)
Робоча програма дисципліни "Кваліфікаційна робота бакалавра" (Теслик Н.М., Улунова Г.Є)
Програма екзамену з атестації за ступенем "бакалавр" зі спеціальності 053 - "Психологія" за освітньою програмою "Психологія" (Іванова Т.В., Теслик Н.М., Улунова Г.Є, Коляда Н.В.)\

Робочі програми та силабуси дисциплін за вибором для спеціальності "Психологія"

Робоча програма дисципліни "Віктимологія і профайлінг" (Теслик Н.М.)
Робоча програма дисципліни Гендерна психологія" (Савельєва Ю.М.)
Робоча програма дисципліни "Психологія роботи з персоналом" (Павленко В.П., Дементов В.О.)
Силабус дисципліни "Девіантологія" (Іванова Т.В., Коляда Н.В.)
Робоча програма дисципліни "Засоби естетотерапії " (Бойко О.П., Чернякова Г.А.)
Робоча програма дисципліни "Пенітенціарна психологія" (Теслик Н.М.)
Робоча програма дисципліни "Політична психологія" (Король С.М.)
Робоча програма дисципліни "Психологічна термінологія в зарубіжних наукових текстах " (Колісник Л.О.)
Робоча програма дисципліни "Психологія здоров`я і хвороби та психологічна реабілітація " (Іванова Т.В.)
Робоча програма дисципліни "Психологія кар’єри та коучингтехнології " (Улунова Г.Є)
Робоча програма дисципліни "Психологія підприємництва " (Павленко В.П.)
Силабус дисципліни "Сімейне консультування" (Коляда Н.М.)
Робоча програма дисципліни "Соціологія повсякденності" (Павленко В.П.)
Робоча програма дисципліни "Структурна психодіагностика" (Колісник Л.О.)
Силабус дисципліни "Психологія творчості" (Улунова Г.Є.)
Робоча програма дисципліни "Спортивна психологія" (Павленко В.П.)