Артем Бондарєв, викладач-стажист кафедри ППСТ, прийняв участь у тренінгу з інтерактивної методики викладання курсу громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики»

28 березня 2024
Аспірант освітньої програми "Філософія", викладач-стажист кафедри ППСТ Артем Бондарєв взяв участь у тренінгу з інтерактивної методики викладання курсу громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики».

Майбутні психологи опановують основи правопорядоку

27 березня 2024
В рамках дисципліни "Юридична психологія та основи психологічної експертизи", здобувачі ОП "Психологія" не відходять від принципу практикоорієнтованості.

Викладач-стажист кафедри ППСТ Бондарєв Артем став модератором Другого Форум-театру "Твій вибір".

27 березня 2024
Протягом двох днів учасники через сценічну виставу розглядали соціальну проблему, а кожен персонаж гри виконує певну соціальну роль.

Викладачка кафедри ППСТ взяла участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації

25 березня 2024
Викладачка кафедри Психології, політології та соціокультурних технологій Парасковія Сахно взяла участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації   (вебінарі) наукових, науково-педагогічних працівників ЗВО на тему: «ОСВІТА ДОРОСЛИХ: ДОСВІД КРАЇН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНИ».

В рамках реалізації проєкту «Дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області» 4 лютого в Буринській ОТГ відбулася стратегічна сесія. Захід проходив на базі Буринської районної філії Сумського обласного центру зайнятості. За «круглим столом» зібралися представники місцевого самоврядування, громадськості, бізнесу та фермерських господарств,  Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги та соціальних структур міста, а також науковці СумДУ. Дослідницькою групою було представлено завдання та поточні результати науково-дослідної роботи, а також  профіль території з точки зору перспектив  ринку праці та людського потенціалу.

Підстав для відвертої розмови виявлено й озвучено більш ніж достатньо, адже в ОТГ спостерігаються стійкі тенденції до природнього скорочення населення та відтоку молоді на навчання та роботу в інші регіони держави та за кордон. З одного боку, наявні зусилля керівництва Буринської ОТГ щодо розвитку громади та підвищення якості життя, але з іншого, нестача робочих місць підсилює ризик подальшого існування громади.

index1

На даному етапі першочерговими для реалізації присутні визначили завдання налагодження комунікації й об`єднання зусиль самоврядування, громади та бізнесу, а також організації навчання представників малого бізнесу щодо наявних інструментів залучення інвестицій та кооперації. Серед проблем, які гальмують розвиток економіки території й вимагають втручання органів обласної та держаної влади, – стан доріг за межами ОТГ і зниження податкового тиску та тиску контролюючих органів на малий бізнес. Була досягнута домовленість про подальшу спільну роботу науковців і місцевих лідерів.