Відбулася робоча зустріч за участі голови Експертної ради роботодавців ОНП 033 «Філософія», радника Президії Національної академії педагогічних наук України Сергія Курбатова, гаранта ОНП 033 «Філософія» професора Андрія Лебідя та голови Громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації Олега Тулякова.

Обговорили питання практичної складової наукових досліджень аспірантів в контексті розвитку громадянського суспільства, можливостей неформальної освіти, формування індивідуальних траєкторій навчання. Окремо обговорили перспектив працевлаштування випускників аспірантури, зокрема, в сфері освіти та науки, а також громадському секторі.

За результатами зустрічі було ухвалено рішення провести розширене засідання контактної групи за участю здобувачів та стейкхолдерів для напрацювання подальших кроків у питанні розвитку механізмів практико-орієнтованого навчання аспірантів нашої кафедри.