Освітньо-професійна програма «Політичні технології та аналітика»

спеціальність 052 «Політологія»

Політичні технології та аналітика

Навчальна програма спрямована на здобуття теоретичних та практичних знань у галузі прикладної політології, які забезпечать володіння навичками політичного аналізу, консалтингу, розробки та реалізації суспільно-політичних проєктів та практики застосування політичних технологій.

Набуті компетентності можуть бути застосовані в консультативній, експертно-аналітичній, науково-дослідницькій, політико-організаційній, викладацькій, громадській та суспільно-політичній діяльності у сфері публічної політики.

Практика переддипломна : методичні вказівки для здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Політичні технології та аналітика»

Методичні вказівки до виконання, оформлення та захисту кваліфікаційної роботи освітнього ступеня «магістр» для студентів спеціальності 052 «Політологія» за ОПП «Політичні технології та аналітика»денної форми навчання

Для забезпечення високого рівня підготовки фахівців за даною спеціальністю Сумський державний університет має потужну власну базу аналітичних та дослідницьких центрів:

Для проходження здобувачами практики та стажувань підписані угоди з низкою установ, організацій:

• Сумська міська рада
  • Лебединський міській виконавчий комітет
  • Агенція регіонального розвитку Сумської області
  • Комунальна установа «Агенція промоції «Суми» Сумської міської ради
  • ГО «Бюро аналізу політики»
  • ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини»
  • ГО «Організація переселенців «Потрібні люди»
  • ГО «Сумське громадське коло»
  • ГО «Українська жіноча варта»

Передбачена в межах освітньої програми обов’язкова практика у політичних партіях, громадських організаціях, органах державної влади та місцевого самоврядування  дозволить отримати навички з розроблення та управління політичними технологіями, підготовки аналітики, розроблення місцевих програм та подальшим працевлаштуванням

Перспективи роботи у якості:

• політолога,
  • політичного оглядача в аналітичних установах;
  • наукового співробітника;
  • керівника чи співробітника апарату політичної партії;
  • політичного консультанта,
  • фахівця в органах місцевого самоврядування (суспільно-політичні питання) тощо.

Контактна інформація:

Наша адреса: 40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2. Навчально-науковий корпус, ауд. Н-312

Гарант спеціальності:

Костенко Андріана Миколаївна – доктор політичних наук, професор, гарант освітньої програми «Політичні технології та аналітика», керівниця Центру соціальних досліджень, член правління ГО «Інтелект Сумщини».

Сфера наукових інтересів: громадянське суспільство, громадська участь, євроінтеграція, політична соціологія та соціальні дослідження.