21 серпня в онлайн форматі відбулася експертна дискусія, під час якої обговорили вплив карантинних обмежень на ринок праці та зайнятість в громадах Сумської області. Особлива увагу була сфокусована на Сумській та Білопільській ОТГ. Координатор проєкту Андріана Костенко презентувала напрацювання команди проєкту, викладені в монографії та посібнику, а також розкрила основні тенденції на ринку праці області.

Директор департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА Михайло ДУБРОВСЬКИЙ акцентував увагу на складній соціальній ситуації в області та озвучив такі цифри: лише 211 тисяч громадян в області сплачують ЄСВ, а третина населення працездатного віку не обліковуються взагалі. Експерт з регіонального розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Григорій СТАРИКОВ звернув увагу на низькому рівні довіри як всередині громад та і між громадами. Побудова мостів довіри між громадами – це одна із основних задач для влади та громадян.

Учасники експертного обговорення дійшли висновку, що карантинні обмеження актуалізували ті економічні, демографічні та соціальні проблеми, які накопичувалися значний час. Саме тому одним із основних задач проєкту є пошук “точок зростання” для громад, які б випливали із ефективного використання наявного соціального ресурсу.

40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2. Навчально-науковий корпус, ауд. Н-312

Телефон: (0542) 68-77-32

e-mail: i[email protected]

При використанні матеріалів з сайту кафедри психології,
політології та соціокультурних технологій
посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.