22 серпня 2020 року доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Семенов В.М. прийняв участь у роботі ІІ-ї науково-практичної конференції «Історико-краєзнавчі дослідження Тростянецької громади: стратегія побудови туристично-рекреаційного кластеру Сумщини».

Під час пленарних засідань конференції виступили науковці з навчальних закладів Сумської, Полтавської, Чернігівської областей, практики з питань музейної справи, археології та туризму. Доцент Семенов В.М. виступив з доповіддю «Місце туристичної галузі в процесі державотворення України» у якій визначив проблемні питання ринку праці Сумщини та запропонував можливі шляхи їх вирішення. Як підґрунтя для доповіді ним були використані результати дослідження авторського колективу кафедри психології, політології та соціокультурних технологій на замовлення Департаменту соціального захисту Сумської обласної державної адміністрації «Дослідження шляхів удосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області»

Під час перерви у роботі пленарного засідання конференції силами учасників військово-патріотичних груп була проведена реконструкція бою по визволенню м. Тростянець від німецьких загарбників.