Триває робота з фокус-групами у  рамках виконання науково-дослідної роботи «Дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області». У місті Шостка доцент Олег Туляков спілкувався з двома різними віковими групами: місцевою молоддю та особами від 45 до 60  років.

 

Виявлені усталена мотивація до працевлаштування за спеціальністю, очікування перспектив достойного заробітку та сподівання щодо прийнятних умов праці. Але, на жаль, через несприятливу соціально-економічну ситуацію в українському суспільстві люди виражали сумніви з приводу їх професійного становлення у рідному місті. Непокоїть, що переважна більшість молоді планують виїзд за кордон, але озвучені юнаками та дівчатами уяви про життєдіяльність у інших країнах вельми невизначені. Доросла аудиторія з ностальгією згадує колишню промислову могутність Шостки та сподівається на її відновлення.

Впродовж спілкування висловлювалися готовність до навчання, самовдосконалення та ризикових кроків, що  свідчить про сприятливий психологічний клімат у контексті стратегічних задач виходу місцевої громади на шлях сталого  і стрімкого соціально-економічного розвитку.

40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2. Навчально-науковий корпус, ауд. Н-312

Телефон: (0542) 68-77-32

e-mail: i[email protected]a

При використанні матеріалів з сайту кафедри психології,
політології та соціокультурних технологій
посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.