7 листопада 2019 року в межах виконання науково-дослідної роботи «Дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області» було проведено три фокус-групові дискусії з населенням працездатного віку за категоріями 15-25 років, 25-45 років  та 45-65 років у місті Буринь. Модераторами фокус-груп виступили представники кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Олена Купенко та Юлія Панченко.

Обговорювалася ситуація з працевлаштуванням в місті, потенціал людей, які шукають роботу, а також пропозиції роботодавців. Виявлена потреба в програмах додаткової освіти дорослих та потенціал для розвитку підприємницької діяльності. Більшість учасників всіх трьох фокус-груп проявляли зацікавленість в ході участі в заході, а також замислися про напрями власного саморозвитку для покращення життя своїх сімей.