23 січня викладачами кафедри ППСТ за підтримки Конотопської міської ОТГ була організована та проведена стратегічна сесія з метою визначення «точок зростання» для ефективного залучення людського потенціалу» в рамках проекту НДР «Дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області». В заході прийняли участь біля 45 чоловік з Управління соціально-економічного розвитку, відділу молоді та спорту, Управління соціального захисту населення, відділу освіти, відділу культури, відділу з правової та внутрішньої політики, міськрайонної філії обласного центру зайнятості, представників малого та середнього бізнесу, місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та депутати міської ради.

index2

Під час майже двох годин спілкування к. політ. н. Андріана Миколаївна Костенко презентувала сам проект «Дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області», а к. політ. н. Сергій Миколайович Король представив доповідь «Портрет працездатного населення Конотопської міської ОТГ: за результатами аналітичного дослідження», що спонукало учасників до обговорення і визначення «точок зростання» для ефективного залучення людського потенціалу Конотопської міської ОТГ, а також напрацювання пропозицій та рекомендацій.

index3