23 січня 2020 року в приміщенні МЦКІД «Кінотеатр «Мир» відбулась «Стратегічна сесія з метою визначення «точок зростання» для ефективного залучення людського потенціалу Конотопської міської ОТГ». ЗАГАЛЬНА ЦІЛЬ ПРОЄКТУ: Дослідження ситуації у праценадлишкових територіях Сумської області, напрацювання та надання пропозицій до розробки регіональної політики щодо ефективного використання організаційних, інфраструктурних, інформаційних, соціальних ресурсів та формування “точок зростання” всередині громад, розроблення та реалізації місцевих та регіональних програм збільшення обсягів і варіантів зайнятості населення.

Презентувала проект «Дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області» - Андріана Костенко, кандидат політичних наук, доцент.

Сергій Король – кандидат політичних наук, доцент за результатами аналітичних досліджень доповів про портрет працездатного населення Конотопської міської ОТГ. Запрошені керівники відділів виконавчого комітету міської ради, депутати міської ради, представники бізнесу та комунальних підприємств та інші. За результатами презентації пройшло обговорення між учасниками заходу.

На изображении может находиться: 1 человек, стоит и в помещении

За матеріалами Відділу підприємництва Конотопської міської ради

40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2. Навчально-науковий корпус, ауд. Н-312

Телефон: (0542) 68-77-32

e-mail: i[email protected]

При використанні матеріалів з сайту кафедри психології,
політології та соціокультурних технологій
посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.