Кафедра психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ спільно з Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації провела фокус-групове дослідження у форматі відеоконференції ZOOМ, метою якої є визначення потреб соціальних працівників Сумської області та особливостей надання соціальних послуг в умовах карантину. У фокус-груповому дослідженні прийняли участь представники територіальних центрів соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг), місцевих центрів зайнятості та місцевих центрів соціальних служб для сім’ї та молоді
Михайло Дубровський, директор Департаменту, Людмила Мусіяка, заступник директора Департаменту та Тетяна Марченко, начальник відділу соціальних послуг та соціального захисту осіб з інвалідністю стали активними учасниками діалогу та опитування в групі під час дослідження.

97091737 1370914489963974 5730413969835819008 o

Керівники територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центрів, відділень ОТГ під час опитування поділилися емоційним станом та труднощами, що виникли під час виконання обов’язків в умовах карантину, власними напрацюваннями щодо вирішення проблемних питань. Михайло Дубровський користуючись нагодою подякував присутнім учасникам за роботу у складних умовах карантину.