Дата публікації:
22 травня 2020
Кількість переглядів:
4141
Поділитися:

В рамках реалізації дуальної моделі підготовки фахівців студенти спеціальності соціальна робота та спеціальності психологія взяли участь у проведенні свята Масляної.  Цим заходом розпочалася реалізація проекту «Дитячі свята у дворах сумських багатоповерхівок», який протягом 2018 року буде реалізовувати громадська організація "Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини»" у співпраці з Сумським державним університетом за підсумками конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету на 2018 рік.

Завдяки участі студентів до свята вдалося залучити близько 300 дітей та дорослих у чотирьох дворах.

Проект має на меті дарувати радість юним сумчанам, зробити змістовнішим їх дозвілля, а також проект покликаний сприяти формуванню сусідської спільноти, залучаючи до взаємодії місцевих жителів, підприємців, депутатів, «ЖЕКи».

Так допомогу у підготовці та проведенні Масляної надали депутати міської ради Денис Бутенко та В’ячеслав Степченко, а також керівники «ЖЕКів» Сергій Хрупа та Євгеній Скоробагатський

Детальніше про проект: https://www.facebook.com/children.in.the.yard/

40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2. Навчально-науковий корпус, ауд. Н-312

Телефон: (0542) 68-77-32

e-mail: i[email protected]

При використанні матеріалів з сайту кафедри психології,
політології та соціокультурних технологій
посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.