Дата публікації:
22 травня 2020
Кількість переглядів:
3669
Поділитися:

Представниця ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» взяла участь у воркшопі проетку "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні" за підтримки ПРООН, який відбувася 4-5 грудня 2017 року у Києві. Активна молодь з різних регіонів України пропонувала свої ідеї та напрацювала конкретні плани дій як досягти реального прогресу щодо Цілей сталого розвитку (ЦСР) у своїх громадах. Учасники та учасниці озвучили численні виклики у своїх громадах, які стосуються гідної праці (ЦСР 8), гендерної рівності (ЦСР 5), інтеграції внутрішньо переміщених осіб в активне життя громади (ЦСР 16), застарілих методів навчання у школі (ЦСР 4), розриву між бідними та багатими (SDG 10).

42,4% молодих людей вважають, що саме молодь повинна вирішувати проблеми молоді в країні. Але лише 25% молоді реально працюють над цим. Збільшення участі молоді у місцевій політиці та ухваленні рішень стосовно Цілей сталого розвитку є одним з пріоритетів ПРООН.

#GlobalGoalsJam 2017 об'єднує «агентів змін» по всьому світі протягом 2 днів задля розроблення планів дій щодо досягнення довгострокових цілей, починаючи від сьогодні. Цього року захід «Глобальні цілі: молодь пропонує» організований ПРООН в Україні у партнерстві з UN Women Ukraine, UN Volunteers UA / Волонтери ООН та Мiнiстерство молоді та спорту України Тижня цілей сталого розвитку.

40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2. Навчально-науковий корпус, ауд. Н-312

Телефон: (0542) 68-77-32

e-mail: i[email protected]

При використанні матеріалів з сайту кафедри психології,
політології та соціокультурних технологій
посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.