15 вересня 2020

10 вересня в рамках спільного виконання кафедрою та Департаментом соціального захисту населення Сумської ОДА проекту науково-дослідної роботи «Дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області» був проведений онлайн семінар з Конотопською об’єднаною територіальною громадою. Теми обговорення були: «Пошук «точок зростання» для ефективного залучення людського потенціалу Конотопської міської ОТГ» та «Вплив карантину на зайнятість населення в Конотопській ОТГ».

Долучилися до обговорення Департамент  соціального захисту населення СОДА, Управління соціального захисту населення Конотопської ОТГ, Відділ по роботі із суб’єктами підприємницької діяльності Конотопсської ОТГ, Конотопський інститут СумДУ, ГО «Європульс» та Конотопський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Так, учасники семінару обговорили питання пошуку «точок зростання» всередині громади та можливих співпраць з іншими ОТГ.