20 лютого 2022

В рамках навчання, що організував Сумський обласний центр соціальних служб з метою підвищення виховного потенціалу прийомних батьків та батьків-вихователів доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Король Сергій Миколайович провів лекцію-бесіду. Тема – професійна орієнтації, підготовка і успішна здача ЗНО та вступ до навчальних закладів – технікумів і коледжей, інститутів і університетів. Відбувся перегляд відеопрезентації про Сумський державний університет та була надана інформація про спеціальності університету, деякі структурні підрозділи і філії. Більш детально зупинилися на спеціальностях кафедри: 231 Соціальна робота, 053 Психологія та 028 Менеджмент соціокультурної діяльності.