12 травня 2022

10 травня 2022 р. завершилася програма спільної віртуальної мобільності між факультетом іноземної філології та соціальних комунікацій Сумського державного університету та інститутом педагогіки та психології Казахського національного педагогічного університету імені Абая. Участь у Програмі спільної віртуальної мобільності взяли 27 здобувачів ОПП "Психологія" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти СумДУ та 21 здобувач  ОПП "Соціальні науки (Психологія)" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти КазНПУ імені Абая. Здобувачі вищої освіти познайомилися з класичними та інноваційними підходами до планування і проведення експериментів, опанували методи експериментального дослідження, мали можливість попрацювати та поспілкуватися в міжуніверситетських групах. По завершенню програми здобувачі вищої освіти отримали сертифікати. Дякуємо Казахському національному педагогічному університету імені Абая за цікаву співпрацю та сподіваємося на її продовження.