15 травня 2022

«Student Сombat» – таку промовисту та актуальну назву мав перший онлайн квест, який 09 травня 2022 року провели студенти групи КД-11. Якщо у вас є заповзятість і творчий інтерес, то вам до нас! Таким був основний меседж квесту. Метою його проведення є залучення нових студентів на спеціальність «Менеджент соціокультурної діяльності» факультету іноземної філології та соціальних комунікацій. Запрошення на квест отримали дев’ять школярів із 10-х та 11-х класів різних шкіл. Саме вони взяли участь у «пілотному випуску». Квест проходив із використанням онлайн платформ Meet, Jigsaw Planet, Telegram, Google карти. Учасники заходили на сайти Сумського державного університету для виконання завдань квесту. Після завершення квесту всі учасники отримали сертифікати за успішне проходження «Student Kombat». У свою чергу, організатори отримали багато позитивних відкликів, а також побажань від учасників запрошувати їх на інші проєкти, які реалізує група.