16 травня 2022
"Життя продовжується, а Україна точно переможе завдяки такій розумній молоді", - підсумувала участь у імпровізації судового засідання почесна гостя, інспекторка сектору по зв'язкам з громадськістю Управління патрульної поліції в м. Суми Марина Горьковська.
Студенти групи ПЛ-81, майбутні бакалаври психології, закріпили вивчення юридичної психології відтворенням судового процесу за вигаданим сценарієм. Випускники спеціальності Анна Солдатенко і Богдан Калагурка приєдналися до розгляду і поділилися враженнями про високий рівень організації імпровізації.
Судовий розгляд завершився обвинувальним висновком, адже ми віримо, що всі злочини будуть покарані. А психологічне відновлення зможуть забезпечити наші фахівці-психологи.