17 травня 2022

Доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Олег Туляков взяв участь у щорічному VIII «Всеукраїнському форумі взаємодії та розвитку», що був організований  Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Захід був проведений з метою залучення молоді до волонтерської  діяльності, пошуку оптимальних рішень щодо створення дієвого механізму взаємодії органів державної влади та громадськості у реалізації суспільно значущих проєктів, розвитку волонтерського руху та обміну досвідом щодо кращих практик залучення волонтерів до розв'язання соціальних питань,  розвитку корпоративної соціальної відповідальності. Зустріч відбулася за участю  представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевих та закордонних інститутів громадянського суспільства, активістів молодіжного громадського руху, бізнесу та засобів масової інформації, волонтерів, лідерів учнівського і студентського самоврядування, благодійників, донорів.

У своєму виступі Олег Туляков проаналізував досвід організації спротиву військовій агресії на території Сумської області та висловив своє бачення дальшого соціально-економічного розвитку України з урахуванням загроз та можливостей.