30 червня 2022

28-29 червня 2022 року на базі Сумського регіонального центру підвищення кваліфікації Сумської обласної адміністрації проведено вебінари в рамках короткострокової програми підвищення кваліфікації для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування області за темою «Забезпечення гендерного паритету на публічній службі».

Викладачами програми виступили викладачі кафедри ППСТ: Андріана Костенко - д. політ. наук, доцент; Юлія Савельєва - к. філос. н, ст. викл., Крістіна Сахно - фахівець кафедри.
Під час занять державні службовці ознайомилися із питаннями щодо держаної гендерноі політики як регулятивним механізмом суспільного життя; правовим регулюванням рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Україні, а також засадами протидії торгівлі людьми. За результатами навчання слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації