14 липня 2022

13 липня 2022 року відбувся звіт з виробничої практики студентів 3 курсу спеціальності 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності» СумДУ в дистанційному режимі за допомогою платформи Google Meet. Базами студентської виробничої практики виступали: КЗ «Дружбівський міський палац культури»; КЗ «Дубов'язівський центр культури і дозвілля» Дубов'язівської селищної ради; КЗ «Путивльський будинок культури»; Планета Кіно; КЗ «Нікопольский культурно-дозвіллєвий центр»; Відділ культури і туризму, молоді та спорту Боромлянської сільської ради; Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю; Палац культури «Хімік»; Березівський центр культури і дозвілля; Відділ культури та туризму Липоводолинської селищної ради. Під час практики студенти отримали досвід з: підготовки та проведення культурно-мистецьких заходів; аналізу нормативно-правової документації; PR-менеджерської діяльності; встановлення контакту з цільовою аудиторією; розроблення різноманітних сценаріїв, програм, інтернет сторінок, логотипів, сувенірної продукції тощо.

Звіт_з_виробничої_практики_студентів_1_1.jpg