11 липня 2022

Навіть в умовах війни аспіранти кафедри беруть активну участь у науково-дослідницькій та науково-практичній діяльності, в межах виконуваних ними дисертаційних досліджень та наукових тем по кафедрі. Участь аспірантів кафедри в онлайн-курсах та навчальних програмах відбувається за підтримки як вітчизняних, так і закордонних стейкхолдерів, зокрема, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства закордонних справ Данії, USAID, UKAID та ін. Такі активності надають аспірантам нашої кафедри неоцінений досвід громадсько-політичної та науково-практичної діяльності; сприяють розвиткові як загальних, так і фахових, предметних компетентностей; формують гнучкі навички через систему неформальної освіти.

Сертифікат2.jpg