19 липня 2022

В рамках діяльності літньої школи Аква Бенд Психологічною службою СумДУ були проведені заняття в формі психологічного тренінгу для дітей, які перебувають на відпочинку. Практичний психолог Сахно П. І. спрямувала свою роботу на знайомство, згуртування дитячого колективу. Під час виконання вправ учасники мали змогу краще пізнати себе, вдосконалити спілкування з ровесниками, проявити лідерські якості та особистісні риси. Для дітей стало корисним отримання нових знань, позитивних емоцій та вражень після тривалого онлайн навчання та в період воєнного стану.
Психологічна служба СумДУ продовжує свою роботу в літній період. Співробітники СумДУ мають змогу отримати кваліфіковану психологічну підтримку.